НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
45
судових справ викривачів
супровід яких здійснює НАЗК
461
антикорупційних
програм перевірено
160
антикорупційних
експертиз проведено
12502
кількість осіб внесених
до реєстру корупціонерів
Запобігання та протидія корупції

Засідання НАЗК 23 серпня 2017 року

Герб України

Порядок денний

Протокол

Проекти рішень

 

 1. Про внесення змін у додаток до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року № 9.
 2. Про затвердження Змін до Плану роботи Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017 рік
 3. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Вища рада правосуддя, Струков О.М.).
 4. Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” із зауваженнями.
 5. Про погодження антикорупційної програми Запорізької обласної державної адміністрації на 2017 рік.
 6. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Євдокимовим Сергієм Володимировичем.
 7. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданої Кияшко Наталією Володимирівною.
 8. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Михальською Юлією Борисівною.
 9. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Поворозником Ігорем Петровичем.
 10. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 роки, поданою Банкетовою Вікторією Сергіївною, спеціалістом з реалізації місця проживання фізичних осіб Котлярівської сільської ради Харківського району, Харківської області, на підставі інформації отриманої від суб’єкта звернення.
 11. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після звільнення за 2016 рік, поданої Кістірьовим Ярославом Сергійовичем, прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Херсонської області, на підставі інформації, отриманої від прокуратури Херсонської області.
 12. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кримським Андрієм Олександровичем, начальником відділу боротьби з митними правопорушеннями, заступником начальника Полтавської митниці ДФС отриманої від суб’єкта звернення.
 13. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Рахубою Андрієм Миколайовичем, начальником відділу Департаменту податкових та митних експертиз Державної фіскальної служби України, отриманої від суб’єкта звернення.
 14. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Рябікіним Павлом Борисовичем, генеральним директором Державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, отриманої від суб’єкта звернення.
 15. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Скляр Наталією Дмитрівною, секретарем Терешківської сільської ради Шполянського району Черкаської області, отриманої від суб’єкта звернення.
 16. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Чурсіним Олександром Вікторовичем, начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.
 17. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Вернидубом Вячеславом Анатолійовичем.
 18. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Аваковим Арсеном Борисовичем.

Рішення:

 1. Рішення №611 “Про внесення змін у додаток до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року № 9”
 2. Рішення №612 “Про погодження антикорупційної програми Запорізької обласної державної адміністрації на 2017 рік”
 3. Рішення №613 “Про внесення зміни до Положення про апарат Національного агентства з питань запобігання корупції”
 4. Рішення №614 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Євдокимовим Сергієм Володимировичем”
 5. Рішення №615 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданої Кияшко Наталією Володимирівною”
 6. Рішення №616 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Михальською Юлією Борисівною”
 7. Рішення №617 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Поворозником Ігорем Петровичем”
 8. Рішення №618 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 роки, поданою Банкетовою Вікторією Сергіївною, спеціалістом з реалізації місця проживання фізичних осіб Котлярівської сільської ради Харківського району, Харківської області, на підставі інформації отриманої від суб’єкта звернення”
 9. Рішення №619 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після звільнення за 2016 рік, поданої Кістірьовим Ярославом Сергійовичем, прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Херсонської області, на підставі інформації, отриманої від прокуратури Херсонської області”
 10. Рішення №620 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кримським Андрієм Олександровичем, начальником відділу боротьби з митними правопорушеннями, заступником начальника Полтавської митниці ДФС? отриманої від суб’єкта звернення”
 11. Рішення №621 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Рахубою Андрієм Миколайовичем, начальником відділу Департаменту податкових та митних експертиз Державної фіскальної служби України, отриманої від суб’єкта звернення”
 12. Рішення №622 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Рябікіним Павлом Борисовичем, генеральним директором Державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, отриманої від суб’єкта звернення”
 13. Рішення №623 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Скляр Наталією Дмитрівною, секретарем Терешківської сільської ради Шполянського району Черкаської області, отриманої від суб’єкта звернення”
 14. Рішення №624 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Чурсіним Олександром Вікторовичем, начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України”
 15. Рішення №625 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Вернидубом Вячеславом Анатолійовичем”
 16. Рішення №626 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Аваковим Арсеном Борисовичем”.
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр