НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

НАЗК: основна інформація для заповнення декларації міститься у державних реєстрах

06.02.2020
НАЗК: основна інформація для заповнення декларації міститься у державних реєстрах

Національне агентство рекомендує суб’єктам декларування при заповненні декларації звіряти інформацію з даними державних реєстрів. Вхід до реєстрів здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Дані, які необхідно зазначити у розділах 3 «Об'єкти нерухомості» та 4 «Об'єкти незавершеного будівництва» декларації, можна перевірити в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Інформацію до розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї» декларації можна звірити з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Онлайн-сервіс Електронний кабінет водія надасть всю інформацію про транспортні засоби, які перебувають в особи на праві власності. Отримана інформація знадобиться при заповненні розділу 6 «Цінне рухоме майно - транспортні засоби».

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України допоможе знайти інформацію про отримані протягом року доходи. Крім того, відомості про доходи можна отримати, сформувавши запит в електронному кабінеті на сайті Державної податкової служби України за посиланням. Інформацію про доходи за попередній рік можна отримати після 10 лютого.

Власникам повітряних суден радимо перевірити інформацію у Реєстрі цивільних повітряних суден України.

Власники морського та річкового транспорту можуть отримати інформацію в Судновій книзі України та Державному судновому реєстрі.

Інформацію щодо зареєстрованих патентів на винаходи, корисні моделі, промислові знаки та іншу, що необхідна для заповнення розділу 6 «Нематеріальні активи», можна знайти за посиланням.

З правилами користування зазначеними реєстрами можна ознайомитись на сайтах відповідних органів державної влади.

Важливо: інформація, яка міститься у реєстрах, може бути неповною та періодично оновлюватися.

НАЗК: основна інформація для заповнення декларації міститься у державних реєстрах

Останні новини

04.06.2026
16:45
Керівника Держпродспоживслужби на Житомирщині підозрюють у недостовірному декларуванні на понад 5 млн грн
03.06.2026
14:22
НАЗК затвердило Роз’яснення щодо застосування законодавства з питань лобіювання
02.06.2026
18:00
Верховний Суд підтвердив законність конфіскації майна топпосадовця Полтавського обласного ТЦК
15:00
Приховані мільйони, використані на нерухомість: депутатку з Дніпропетровщини підозрюють у недостовірному декларуванні
01.06.2026
18:00
ВАКС визнав необґрунтованим активом елітний позашляховик депутатки з Чернігівщини
29.05.2026
17:31
Повні перевірки: депутата Одеської облради підозрюють у недостовірному декларуванні на понад 58 млн грн
17:08
«Integrity Matters»: заступник Голови НАЗК розповів про ключові кроки до прозорого управління в умовах євроінтеграції
14:57
За недостовірні відомості у деклараціях суди притягнули до відповідальності голову ВЛК та депутата місцевої ради
28.05.2026
19:15
Голова НАЗК обговорив із Послом Швеції співпрацю у сфері прозорості політичних фінансів, фінансового контролю та цифровізації
10:52
НАЗК проводить добір на шість вакансій
27.05.2026
12:43
Виконання Конвенції ООН проти корупції: НАЗК представило досвід України і долучилося до оцінювання Молдови
26.05.2026
16:30
Повні перевірки: експосадовець сервісного центру отримав вирок за недостовірне декларування
14:32
Майже 100% рекомендацій НАЗК враховано розробниками НПА у січні - квітні 2026 року
13:00
Верховний Суд підтвердив законність конфіскації майна керівника міжрегіонального управління Мін’юсту
25.05.2026
09:54
Доступ до Реєстру порушників може бути частково обмежено 26 травня
21.05.2026
14:30
За приховані в деклараціях статки суди притягнули до відповідальності депутата та двох посадовців місцевих рад
09:23
Як відкриті дані руйнують міфи про «тотальну корупцію»: дискусія на LMF 2026
20.05.2026
14:00
З посадовця податкової на Закарпатті можуть стягнути необґрунтовані активи на понад 4 млн грн
12:24
Повні перевірки декларацій: за 4 місяці 2026 року НАЗК виявило порушення на понад 1,3 млрд грн
09:31
Депутата з Житомирщини судитимуть за декларування недостовірних відомостей
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua