НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
12
560
перевірок зупинено
рішення КСУ №13-р/2020
451
У перевірці
декларацій
1244
Перевірено
декларацій
1088
Перевірено
субєктів
Повні перевірки декларацій

Антикорупційний портал та ще п’ять продуктів НАЗК, які допоможуть нещодавно призначеному антикорупційному уповноваженому

Посилання скопійовано
Антикорупційний портал та ще п’ять продуктів НАЗК, які допоможуть нещодавно призначеному антикорупційному уповноваженому

Нова робота – це завжди складно. Складніше, якщо нова ще й сфера ваших обов’язків, а наставника, який може вам допомогти, немає.

Щоб такого не відбулося з антикорупційними уповноваженими, НАЗК підготувало спеціальну добірку ресурсів та інструментів, які допоможуть антикорупційним уповноваженим, які починають свій професійний шлях у цій сфері. 

  • Антикорупційний портал. Це спеціальний ресурс, де знаходиться актуальна інформація, яка потрібна для роботи уповноваженого. Наприклад, на ресурсі можна знайти першу веб-бібліотеку корупційних ризиків у діяльності органів влади (розділ «Каталог корупційних ризиків органів влади»). Крім того, у майбутньому на Порталі також з’явиться персональний кабінет антикорупційного уповноваженого, де ви можете одразу формувати та надсилати антикорупційну програму, а також отримувати оперативний фідбек від працівників НАЗК. (https://antycorportal.nazk.gov.ua/)
  • База знань НАЗК. Це інформаційний ресурс, де ви легко можете знайти будь-які роз’яснення НАЗК. Зокрема, там є окремий розділ “Антикорупційні уповноважені”, де зібрані всі нормативно-правові акти і методичні рекомендації для уповноважених. Також у Базі знань працює пошук за ключовим словом. (https://wiki.nazk.gov.ua/)
  • Онлайн-курс “Впливай-викривай”. Завдяки цьому безкоштовному освітньому курсу ви дізнаєтеся як розглядають повідомлення про корупцію та почуєте про успішні кейси викривачів. (https://bit.ly/3oO7yci)
  • Чек-лист з дедлайнами подання обов’язкових антикорупційних заходів. Всі обов’язкові антикорупційні заходи мають чіткий термін виконання: від повідомлення НАЗК про неподання посадовцями декларацій до проведення оцінки корупційних ризиків. Для того, щоб ви не шукали вимоги по часу у різних документах та завжди мали їх під рукою НАЗК і створило цю пам’ятку. Вона допоможе вам завжди дотримуватися дедлайнів. (https://bit.ly/3kAZ8lS)
  • Чек-лист як підготувати антикорупційну програму так, щоб вона не повернулася без розгляду. Поширеною проблемою для новачків може стати підготовка антикорупційної програми органу в якому вони працюють. Для того, щоб підготувати всі необхідні документи та надіслати їх до НАЗК без повернення, ви можете скористатися нашими рекомендаціями за посиланням (https://bit.ly/2YIfKzW).
  • Методична настанова для коректного візування документів. Саме від уповноваженого залежить, чи містить той чи інший документ органу влади корупційні ризики. З цією метою уповноважений візує усі найважливіші документи. Для того, щоб ви точно не пропустили жодного корупційного ризику, НАЗК підготувало спеціальну методологічну настанову (https://bit.ly/3oTZdDL). 

Нагадуємо, що уповноважені також можуть звернутися зі своїм питанням до Контакт-центру НАЗК за номером +38 (044) 200-06-94. Контакт-центр працює у робочі дні з 09:00 до 18:00. 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

26 Листопада 2021
НАЗК запрошує 22 особи для надання пояснень
25 Листопада 2021
Голова НАЗК Олександр Новіков обговорив особливості запобігання корупції у сфері корпоративного урядування з Віце-президентами ЄБРР Аланом Пію та Марком Боуманом
24 Листопада 2021
НАЗК презентувало перший діджитал інструмент для виявлення прихованих інтересів у посадовців
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр