НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До уваги політичних партій, які отримали на виборах до Парламенту України не менше 2% голосів виборців!

31.07.2019
До уваги політичних партій, які отримали на виборах до Парламенту України не менше 2% голосів виборців!

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу політичних партій, чий виборчий список кандидатів у народні депутати України  на позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі  отримав не менше 2% голосів виборців, на підстави та порядок отримання державного фінансування статутної діяльності політпартії.

Так, відповідно до частини третьої статті 17-3 Закону України «Про політичні партії в Україні» (далі – Закон), рішення про надання політичній партії державного фінансування її статутної діяльності або про відмову у наданні такого фінансування приймається відповідно до цього Закону Національним агентством   на підставі результатів останніх чергових або позачергових виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі у п’ятиденний строк з дня офіційного оприлюднення результатів виборів народних депутатів України.

Таке рішення приймається за умови подання керівником або іншою уповноваженою особою партії довідки установи банку України про відкриття окремого рахунку партії в національній валюті України.

Також, Закон передбачає право політичної партії подати до Національного агентства  заяву про відмову від державного фінансування її статутної діяльності.

Національне агентство звертає увагу політичних партій, які на позачергових виборах отримали не менше 2% голосів виборців та вперше матимуть право на державне фінансування, на ще одну умову для надання державного фінансування. Так, згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції», щорічне державне фінансування статутної діяльності політичних партій  надається партіям за умови внесення змін до статутів, зокрема, внесення відомостей про джерела матеріальної та фінансової підтримки політпартії, її місцевих організацій та порядок здійснення витрат політичної партії.

До уваги політичних партій, які отримали на виборах до Парламенту України не менше 2% голосів виборців!

Останні новини

10.03.2025
11:09
Конфлікт інтересів: обґрунтовані висновки, протоколи та рішення суду
10:00
Авто за 2 млн грн можуть конфіскувати в дохід держави з депутатки Чернігівської облради за матеріалами НАЗК
07.03.2025
10:32
Антикорстратегія 2026–2030 та антикорупційний мейнстрімінг у переговорах з ЄС — пріоритети співпраці НАЗК і EUACI
10:00
Цивільна конфіскація: понад 8,5 млн грн можуть стягнути з подружжя митників та їхнього сина - посадовця райради
06.03.2025
13:00
Цивільна конфіскація: ВАКС визнав необґрунтованими 1,8 млн грн посадовця Нацполіції
11:54
Сфера охорони здоров'я та соціальний захист: виконання заходів Державної антикорупційної програми
05.03.2025
11:14
Обмеження спільної роботи близьких осіб: що потрібно знати
04.03.2025
12:17
Недостовірні відомості в декларації: наслідки
03.03.2025
17:00
Виконання заходів ДАП у IV кварталі 2024 року: закон про публічні консультації, показники для оцінки доброчесності суддів і політика державної власності
28.02.2025
15:59
Мінімальний рівень корупції в Україні — у ЦНАПах: результати опитування
11:34
Цивільна конфіскація: ВАКС визнав необґрунтованими активи на 5 млн грн посадовця міграційної служби
27.02.2025
09:56
Суміщення та сумісництво: що потрібно знати публічним службовцям
26.02.2025
10:10
Декларування кредитів, позик та поруки: ключові аспекти
25.02.2025
10:12
НАЗК розпочало аналіз корупційних ризиків під час закупівель систем БпЛА та засобів РЕБ для Збройних Сил України
24.02.2025
18:37
НАЗК розбудовує співпрацю з освітніми закладами регіонів України: Тернопільщина
16:35
ВАКС конфіскував квартиру та автомобіль родини начальника одного з відділів столичної поліції за матеріалами НАЗК
21.02.2025
17:13
Найбільше корупційних ризиків на Тернопільщині зосереджені в містобудуванні та землевідведенні: робоча поїздка НАЗК до Тернополя
12:10
Як декларувати спадщину
10:00
Цивільна конфіскація: у посадовця МВС конфіскували 4,6 млн грн і авто за матеріалами НАЗК
20.02.2025
18:00
НАЗК запрошує до консультацій з громадськістю щодо законопроєкту про посилення ролі Громадської ради при Держмитслужбі
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua