НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
397
подано
партіями звітів
693.17
млн.грн. перераховано
партіям
446
затверджено висновків
щодо перевірок
558
протоколів
складено
Перевірка політичних партій

Голова НАЗК Олександр Новіков зустрівся з представниками Парламентської Асамблеї Ради Європи

Посилання скопійовано
Голова НАЗК Олександр Новіков зустрівся з представниками Парламентської Асамблеї Ради Європи

Досягнення України у виконанні міжнародних зобов’язань щодо боротьби з корупцією обговорили учора, 6 липня, під час робочої зустрічі Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков та співдоповідачі Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Алфред Хеєр та Біргір Торарінссон.

Участь у зустрічі також взяли заступник Голови НАЗК Іван Пресняков, заступник Керівника Секретаріату Моніторингового комітету ПАРЄ Бас Кляйн та заступниця керівника Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко.

«Україна на сьогодні запровадила найкращі інструменти запобігання корупції. У нас найширший у світі, найсучасніший Реєстр декларацій про доходи, який охоплює не тільки активи посадовців, а й також їхні корпоративні права, членство в організаціях. Це дає змогу контролювати, зокрема, випадки конфлікту інтересів посадовців. У нас найновіший і найкращий у світі Реєстр фінансових звітів політичних партій. Всі ці інструменти чітко демонструють рішучість України у сфері боротьби з корупцією», — зазначив під час зустрічі Олександр Новіков.

Також він додав, що наразі НАЗК активно співпрацює з іншими антикорупційними органами України, такими як Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Вищий антикорупційний суд (ВАКС). 

«Ще два роки тому, система антикорупційних органів в Україні не була такою ефективною, як зараз. Зараз НАЗК активно співпрацює з іншими антикорупційними органами України, такими як НАБУ, САП та ВАКС. Результати такої співпраці вже можна побачити на практиці. Але для повноцінної роботи антикорупційних органів необхідно, щоб Верховна Рада прийняла у другому читанні Антикорупційну стратегію, яку НАЗК з партнерами розробили ще минулого року, та яка вже була схвалена Урядом. Стратегія забезпечить чіткий напрямок для судової реформи, реформи правоохоронних органів, покращення умов для ведення бізнесу та знищення корупції в оборонному секторі», — додав Голова НАЗК.

Нагадаємо, що у листопаді 2020 року після відомого рішення Конституційного Суду України ПАРЄ підтримала НАЗК та закликала Україну відновити систему е-декларування. Також співдоповідач ПАРЄ з моніторингу України Альфред Геєр (Швейцарія) закликав вжити всіх необхідних заходів для зміцнення структур, відповідальних за боротьбу з корупцією в Україні.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

21 Жовтня 2021
Результати роботи НАЗК за напрямком запобігання політичній корупції за 9 місяців: у звітах виявлено ознаки 30 кримінальних правопорушень
20 Жовтня 2021
НАЗК направило до суду 10 адмінпротоколів за тиждень 
19 Жовтня 2021
Топ-3 сфери регулювання нормативно-правових актів, які були предметом антикорупційної експертизи НАЗК
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр