НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

НАЗК 2.0. Цифрова трансформація – 2022: портал санкцій, навчальна платформа, цифровий кабінет для уповноважених та перехід на управління цілями за методологією ОКR

Посилання скопійовано
НАЗК 2.0. Цифрова трансформація – 2022: портал санкцій, навчальна платформа, цифровий кабінет для уповноважених та перехід на управління цілями за методологією ОКR

Цифровізація — це ключовий аспект боротьби з корупцією. Адже саме завдяки новим IT-інструментам Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявляє порушення антикорупційного законодавства. Зокрема, завдяки Порталу «Приховані інтереси» спеціалісти Агентства виявлять можливі ознаки конфлікту інтересів у посадовців та починають відповідний  моніторинг за ними. 

«Цифрові інструменти, які впроваджує НАЗК, це не просто IT-продукти, а унікальні рішення, покликані зменшити корупційні прояви в державній сфері. Кожен продукт, який ми створили минулого року — це зручний інструмент для самостійного використання посадовцями та народними обранцями, щоб запобігти недостовірному декларуванню чи конфлікту інтересів. Ще одним потужним результатом, яким ми пишаємося, став санкційний портал єдина база даних осіб, які потрапили або мають потрапити під санкції. Цей унікальний ресурс користується особливою популярністю серед дипломатів та росіян, які хочуть уникнути санкцій», — зазначив керівник Відділу цифрової трансформації та інноваційного розвитку НАЗК Станіслав Гайдер.

Які ключові досягнення за цим напрямом за 2022 рік?

  • Розробили єдиний санкційний портал «Війна й санкції», де кожен може переглянути списки фізичних та юридичних осіб, які потрапили під санкції або через свою активну підтримку війни проти України мусять потрапити.
  • Запустили навчальну платформу Study.NAZK, де можна пройти безкоштовні онлайн-курси з антикорупційної тематики. У каталозі вже є 7 курсів.
  • Ввели в експлуатацію цифровий кабінет для уповноважених на Антикорупційному порталі. Тепер уповноважені більше не будуть перевантажені паперовими звітами і зможуть автоматично отримувати відповідь експертів НАЗК про помилки у звітах без тривалого очікування, як це було раніше.
  • Реалізували проект «Візія майбутнього». Його завдання — сприяти утвердженню принципу нульової толерантності до корупції та цінностей доброчесності, прозорості та відкритості як наскрізних у відбудові нової України.
  • Розроблено модуль «Тест на виявлення конфлікту інтересів», завдяки якому кожен посадовець може перевірити, чи є в нього конфлікт інтересів.

Крім того, фахівці НАЗК удосконалили форму стратегічного планування, а колектив НАЗК перейшов на інноваційну практику управління цілями за методологією ОКR – в Агентстві впроваджено внутрішню систему моніторингу виконання цілей.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

26 Січня 2023
НАЗК 2.0. Санкційна політика-2022: участь у створенні санкційних планів, портал “Війна і санкції”, активи росіян та пошук іноземців у російських компаніях
26 Січня 2023
НАЗК та Нацагентство із забезпечення якості вищої освіти об’єднали зусилля задля зменшення корупції у вишах
26 Січня 2023
Державна антикорупційна програма, що відповідає на вимоги суспільства та наближає членство України в ЄС та НАТО, готова до затвердження Кабміном
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр