НАЗК: більше половини декларацій кампанії-2020 вже подано до Реєстру

Станом на 24 березня до Реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подано більше 573 тис. щорічних декларацій за 2019 рік. Очікується, що за весь період кампанії, яку в цьому році продовжено до 1 червня, до Реєстру буде подано близько 850 тис. документів.

Найбільшу кількість щорічних декларацій за 2019 рік до Реєстру подали суб’єкти, які займають посади державної служби – 228 тис. декларацій. На другому місці посадові особи юридичних осіб публічного права – 72 тис. декларацій. Посадові особи органів місцевого самоврядування подали 69 тис. щорічних декларацій. 

Із 423 народних депутатів ІХ скликання декларації подали 130. Також до Реєстру надійшли 21 тис. щорічних декларацій за 2019 рік від осіб, які займають посади з високим корупційним ризиком.

Національне агентство нагадує, що дані для заповнення декларацій можна отримати дистанційно. З метою дотримання усіх заходів безпеки із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 зібрати інформацію для заповнення декларації можна не виходячи з дому, за допомогою урядових електронних сервісів та кваліфікованого електронного підпису.

Більше новин – в публічному Telegram-каналі НАЗК.