НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

НАЗК і регулятор ринків капіталу розпочали співпрацю в оцінці ризиків та антикорупційній діяльності

Посилання скопійовано
НАЗК і регулятор ринків капіталу розпочали співпрацю в оцінці ризиків та антикорупційній діяльності

Сьогодні Олександр Новіков, Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), та Руслан Магомедов, Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), обговорили деталі спільного проєкту, який стартує вже цього місяця. 

Мова йде про пілотний проєкт щодо навчання та консультацій з оцінки ризиків, напрацювання дієвої антикорупційної програми, а також тестування концепції нової  методології управління корупційними ризиками. Реалізація проєкту передбачає:

  • “дружній аудит” роботи із запобігання корупції;
  • оцінку корупційних ризиків у діяльності НКЦПФР та розробку заходів з їх усунення або мінімізації;
  • створення ризик-реєстру органу.

Результати проєкту ляжуть в основу нової антикорупційної політики Комісії, а кращі практики – в основу рекомендацій для інших державних органів.

Ми цінуємо проактивну позицію Національної комісії цінних паперів, яка ініціювала цей проєкт. Ми підтримуємо організації, які виявляють бажання впроваджувати найкращі практики та механізми виявлення й управління корупційними ризиками. НАЗК готове допомогти як консультуванням, так і практичною роботою з реальними результатами. Також ми сподіваємося, що цей проєкт продовжить позитивну практику співпраці з іншими органами влади”,  –  зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков під час зустрічі.

«Напрямок виявлення та управління корупційними ризиками є вкрай важливим у нашій роботі і наразі ми з колегами розпочинаємо новий проєкт, на який покладаємо великі сподівання. Маємо надію, що спільними зусиллями ми розробимо ефективну та сучасну антикорупційну модель та систему оцінки таких ризиків», зауважив Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Проєкт з НКЦПФР вже другий, який реалізує НАЗК спільно з держорганами. У квітні стартувала робота над оцінкою ризиків у Пенсійному фонді, було узгоджено дорожню карту та розподілено етапи реалізації. Обидва проєкти розраховані на 6 місяців. Про перші результати можна буде дізнатися на ресурсах НАЗК.

 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

16 Серпня 2022
НАЗК та Міжнародна антикорупційна академія підписали меморандум про співпрацю для забезпечення навчання посадовців у рамках процесу відбудови
16 Серпня 2022
НАЗК провело антикорупційну експертизу проекту постанови КМУ про одержання земельних ділянок підприємствами, евакуйованими із зони бойових дій
16 Серпня 2022
НАЗК запрошує трьох народних депутатів для надання пояснень у зв’язку з виявленими ознаками недостовірного декларування
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр