НАЗК надає Фонду держмайна інформацію про керівників держпідприємств, щодо яких проводиться перевірка на предмет вчинення корупційних правопорушень

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Фонд державного майна України продовжують розширювати співпрацю в напрямку запобігання та боротьби з корупцією.

Так, Голова НАЗК Олександр Новіков та Голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко провели робочу зустріч стосовно напрямків співробітництва, передбачених меморандумом про співпрацю, який був підписаний у травні цього року.

Цей меморандум дозволив забезпечити оперативний обмін інформацією між органами, зокрема, даними про керівників державних підприємств, щодо яких проводиться перевірка на предмет вчинення корупційних правопорушень. Це допоможе забезпечити доброчесність працівників системи та організувати належне управління об’єктами на етапі їх підготовки до прозорої приватизації.

Також завдяки підписаному меморандуму НАЗК отримала доступ до Єдиної бази даних звітів про оцінку, що допоможе виявити неправдиві дані про вартість нерухомості в деклараціях. Наразі НАЗК та Фонд держмайна розглядають можливості для поглиблення співпраці, зокрема у напрямку вдосконалення проекту Антикорупційної стратегії та її виконання після ухвалення відповідного закону Верховною Радою.