НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

НАЗК нагадує, що подати декларацію необхідно до 31 березня. Відповідні листи надіслані керівникам держустанов

12.03.2021
НАЗК нагадує, що подати декларацію необхідно до 31 березня. Відповідні листи надіслані керівникам держустанов

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує, що кампанія декларування-2021 триває до 31 березня включно.

Радимо суб’єктам декларування не зволікати з поданням щорічних декларацій за 2020 рік. А у разі, якщо ви звільнилися з посади у минулому році – нагадуємо про обов’язок подати декларацію після звільнення, яка охоплюватиме весь 2020 рік.

Упродовж минулого року до НАЗК надійшло більше 16 тис. повідомлень про факти неподання та несвоєчасного подання декларацій. Понад 60 відсотків цих повідомлень надійшло від міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, а також місцевих державних адміністрацій.

Найчастіше такі порушення трапляються у Національній поліції, Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), установах виконання покарань державної кримінально-виконавчої служби, державних підприємствах.

НАЗК розуміє, що часто несвоєчасне подання декларації є ненавмисним. Саме тому Агентство робить послідовні кроки щодо запобігання таким ситуаціям.

Так, НАЗК направило листи Прем’єр-міністру України, Генеральному прокурору, Міністру оборони, Міністру юстиції, керівникам Державної податкової служби, Державної судової адміністрації, ДСНС, Національної поліції, а також головам обласних державних адміністрацій з проханням організувати роботу для своєчасного подання декларацій.

Звертаємо увагу, що за несвоєчасне подання декларації передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за неподання декларації – кримінальна відповідальність за ст. 366-3 Кримінального кодексу України.

Встановлення таких фактів також має наслідком внесення суб’єкта декларування, за рішенням суду, до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстру корупціонерів).

НАЗК нагадує, що подати декларацію необхідно до 31 березня. Відповідні листи надіслані керівникам держустанов
НАЗК нагадує, що подати декларацію необхідно до 31 березня. Відповідні листи надіслані керівникам держустанов

Останні новини

01.05.2026
16:33
Прозора кадрова політика в оборонній сфері: НАЗК спільно з міжнародними партнерами координує впровадження антикорупційних запобіжників
15:00
ВАКС визнав необґрунтованими активи депутата Київської міської ради та його дружини
30.04.2026
16:06
Найкорумпованіші сфери, ефективність антикорупційної діяльності та очікування: у НАЗК презентували результати експертного опитування
15:10
АП ВАКС підтвердила конфіскацію активів, оформлених на тещу заступника начальника ГУНП Києва
29.04.2026
18:45
Цивільна конфіскація: ВАКС визнав необґрунтованими активи посадовця міграційної служби на понад 7,3 млн грн
11:40
Доступ до Реєстру прозорості буде обмежено 30 квітня з 16:00 до 18:00
10:11
Моніторинг способу життя: у І кварталі 2026 року НАЗК виявило порушення на понад 100 млн грн
28.04.2026
13:24
НАЗК, судді, правоохоронці та податківці обговорили особливості кваліфікації порушень у сфері декларування, а також питання визнання активів необґрунтованими
27.04.2026
17:30
Апеляційна палата ВАКС підтвердила конфіскацію активів родини екскерівника обласного ТЦК та СП на понад 3,8 млн грн
16:42
Відкрито нові вакансії в НАЗК: конфлікт інтересів, правова робота, ІТ та просвіта
24.04.2026
15:42
Анонс НАЗК запрошує на презентацію результатів опитування експертів про корупцію в Україні за 2025 рік
11:04
Квартира на тещу: у керівника сервісного центру МВС на Харківщині можуть конфіскувати актив на 3,7 млн грн
23.04.2026
16:30
Повні перевірки декларацій: за 3 місяці 2026 року НАЗК виявило порушення на понад 1 млрд грн
11:25
Україна долучилась до обговорення пріоритетів діяльності Антикорупційної мережі ОЕСР на 2027-2030 роки
22.04.2026
15:00
На Закарпатті депутата судитимуть за недостовірне декларування на понад 13,8 грн та легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом
11:57
Повні перевірки декларацій: депутата Полтавської міськради підозрюють у недостовірному декларуванні криптоактивів
16.04.2026
15:30
Віцепрем’єр-міністр України: Схвалення Антикорупційної стратегії на 2026–2030 роки - один із ключових пріоритетів Уряду
14:37
Депутатів із Полтавщини та Львівщини визнали винними за приховані від декларування статки
15.04.2026
18:27
Міноборони розробило механізм закупівлі оборонних інновацій з урахуванням рекомендацій НАЗК
14.04.2026
17:56
НАЗК попереджає про шахрайські електронні листи від імені Агентства
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua