НАЗК направило до суду адмінпротокол стосовно прокурора Київської місцевої прокуратури

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротокол стосовно прокурора Київської місцевої прокуратури, який несвоєчасно повідомив про суттєві зміни у майновому стані, що виникли у зв’язку з отриманням доходу від продажу автомобіля.

Встановлено, що прокурор Київської місцевої прокуратури № 10 Дмитро Гаджук з порушенням 10-денного терміну подав до Єдиного державного реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, отримавши дохід від продажу автомобіля Volkswagen Touareg 2012 року випуску на суму 700 тис. гривень.

Нагадаємо, що відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також зазначаємо, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.