НАЗК направило до суду протоколи за порушення термінів декларування

Національне агентство направило до суду адмінпротоколи стосовно 4-х посадовців за несвоєчасне подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, що виникли у зв’язку з придбанням/продажем автомобілів та набуттям у власність квартири.

Так, складено 2 протоколи стосовно прокурора Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури Запорізької області Юлії Никоненко. Встановлено, що прокурор не подала до Єдиного державного реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після отримання доходу від продажу автомобіля Smart MC 01 2002 року випуску на суму 119,7 тис. грн. та придбання автомобіля Mercedes-Benz C180 2001 року випуску вартістю 192,8 тис. гривень.

Порушив термін повідомлення Національного агентства про суттєві зміни у майновому стані начальник відділу нагляду у металургії та машинобудуванні Головного управління Держпраці у Запорізькій області Дмитро Вистороп, отримавши подарунок у вигляді ⅔ квартири вартістю 300 тис. грн. у м. Запоріжжі.

Крім того, складено протоколи стосовно колишнього прокурора Слов’янської місцевої прокуратури Донецької області за несвоєчасне подання декларації перед звільненням та стосовно головного спеціаліста Міністерства молоді та спорту України за порушення терміну подання щорічної декларації за 2017 рік.

Відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП, а за несвоєчасне подання декларації – частиною першою цієї статті.

Складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.