НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

НАЗК передає матеріали про колаборантів Руху ЧЕСНО для Реєстру держZрадників

Посилання скопійовано
НАЗК передає матеріали про колаборантів Руху ЧЕСНО для Реєстру держZрадників

Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу (ст.17 Конституції України).

Дії, вчинені службовою особою органу місцевого самоврядування чи державної влади на шкоду суверенітету і територіальної цілісності України, є діями, вчиненими в умовах конфлікту інтересів, всупереч службовим повноваженням. Здійснення моніторингу таких дій законом покладено на НАЗК.

У зв’язку із цим Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) працюватиме над Реєстром держZрадників з інформацією про посадовців-колаборантів спільно з громадською організацією Рух ЧЕСНО.

“Раніше НАЗК уже розповідало, що приєдналося до пошуку держзрадників серед посадовців для того, щоб допомагати Службі безпеки України. Тепер після підтвердження відповідних органів про підозру посадовцям ця інформація частково стане публічною завдяки Реєстру Zрадників”, — зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

У Реєстрі зібрані дані про політиків (депутатів місцевих рад, членів виконавчих органів влади, голів ОДА та РДА) та інших осіб, які зробили заяви на користь окупантів, проводили проросійську пропаганду, брали участь в організації псевдореферендуму або формували підконтрольні рф “органи влади”.

“Спочатку ми вносили в Реєстр лише політиків, однак потім зрозуміли, що такий список буде неповний. Адже, якщо на співпрацю з ворогом підуть правоохоронці, представники органів виконавчої влади чи навіть просто журналісти — це може завдати нашій країні не меншої шкоди, — зазначає лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська. — Саме тому ми вирішили розширити перелік осіб для Реєстру Zрадників, щоб зрештою жоден колаборант не уникнув покарання”. 

Нагадуємо, що ви також можете допомогти НАЗК і Руху ЧЕСНО шукати колаборантів серед посадовців, представників органів місцевого самоврядування, правоохоронців та представників ЗМІ. Для того, щоб розповісти про зрадника, надсилайте інформацію про тих, хто допомагає окупантам або підтримує ідеї рашизму, на захищену пошту: stopzrada@nazk.gov.ua або info@chesno.org. 

Відомості про особу, яка надсилає інформацію про можливого зрадника, цілком таємні та ніде не будуть оприлюднені.

Переглянути, хто увійшов до переліку зрадників, можна за посиланням: https://www.chesno.org/traitors/.   

Все буде Україна!

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

29 Травня 2023
НАЗК виявило ознаки необґрунтованості активів у податківця
26 Травня 2023
Сімейні цінності: НАЗК виявило ознаки необґрунтованості активів у столичних службовців
26 Травня 2023
Ефективне виконання Державної антикорупційної програми забезпечить вступ України в ОЕСР та гарантуватиме прозорість у процесах відбудови 
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр