НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

«НАЗК під час війни ще раз довело, що воно є найбільш потужним аналітичним центром в Україні. Ми вдячні колегам за ефективну співпрацю і раді бачити, що зібрані нами дані вкотре застосовані для економічного тиску на ворога», – Голова НАЗК про рішення ВАКC щодо російського олігарха

Посилання скопійовано
«НАЗК під час війни ще раз довело, що воно є найбільш потужним аналітичним центром в Україні. Ми вдячні колегам за ефективну співпрацю і раді бачити, що зібрані нами дані вкотре застосовані для економічного тиску на ворога», –  Голова НАЗК про рішення ВАКC щодо російського олігарха

Інформація про більшість активів російського олігарха, рішення про стягнення яких сьогодні прийняв Вищий антикорупційний суд (ВАКС), надійшла від працівників Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) до Міністерства юстиції України на підставі спільного Порядку*. Про це зокрема зазначено і в Ухвалі суду від 25.08.2022, що передувала рішенню. 

Так, за запитом Міністерства юстиції НАЗК надало інформацію про 15 з 22 об’єктів, які належать російському громадянину в Україні. Сім з цих об’єктів це нерухомі об’єкти, які належать заводу, що потрапив до списку НАЗК.

Надана НАЗК інформація стала також фундаментом для того, щоб довести безпосередню причетність олігарха до військових дій в Україні, які розпочала рф. Адже, як вказало НАЗК у відповіді до Мін’юсту, відповідач зокрема:

  • є наближеним до президента рф;
  • володіє 64% акцій ПАТ «АФК «Система», що є власником концерну «РТІ «Системи» – одного з найбільших оборонних компаній світу, що виробляє та постачає Міноборони рф системи управління та зв’язку, радіотехнічне обладнання та радіолокаційні станції «Воронеж», призначені для виявлення та супроводження балістичних крилатих ракет та інших радіодинамічних об’єктів;
  • крім того, ПАТ «АФК «Система» володіє активами ТОВ «Інтелектуальні технічні рішення», що виготовляє зокрема безпілотники «Оріон», які рф використовує під час військової агресії проти України.

«НАЗК під час війни ще раз довело, що воно є найбільш потужним аналітичним центром в Україні. Ми вдячні колегам за ефективну співпрацю і раді бачити, що зібрані нами дані вкотре застосовані для економічного тиску на ворога», – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков. 

Текст відповідного рішення ВАКС має бути опублікований найближчим часом. 

* Повна назва Порядку – «Порядок надання Національним агентством з питань запобігання корупції інформації на запити Міністерства юстиції України при реалізації державної політики у сфері стягнення в дохід держави активів осіб, щодо яких застосовано санкції».

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

3 Грудня 2022
Як обрати доброчесного працівника в компанію: НАЗК презентувало нові методичні рекомендації для бізнесу
30 Листопада 2022
АНОНС Як наймати працівників у бізнесі, щоб мінімізувати корупційні ризики: НАЗК спільно з партнерами презентують нові методичні рекомендації
30 Листопада 2022
Як зменшити рівень корупції в містобудуванні та земельній сфері: пропозиції ДАП
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр