Керівник Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Новак зустрілась з представниками Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України.
З метою реалізації повноважень Національного агентства щодо формування, реалізації та моніторингу антикорупційної політики Наталія Новак запропонувала представникам громадського сектору брати активну участь у роботі над проєктами документів, зокрема проєктом Антикорупційної стратегії та Державної програми з виконання Антикорупційної стратегії.
«Національне агентство буде посилювати співпрацю з громадським сектором. Особливо це стосується спільної роботи з розроблення нормативно-правових актів щодо формування та реалізації антикорупційної політики, обговорення проблемних питань», – заявила Наталія Новак.
![](https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_8521.jpg)
![](https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_8521.jpg)
![](https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/07/59755995_2255196664540245_6156047573921562624_o.jpg)