НАЗК проводить підготовку до участі української делегації у пленарному засіданні GRECO

Керівник Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Новак обговорила з Главою делегації України для участі в роботі Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO) Михайлом Буроменським питання підготовки української делегації до участі у 84-му пленарному засіданні GRECO.

До порядку денного 84-го пленарного засідання GRECO, яке відбудеться 2 – 6 грудня 2019 року у м. Страсбурзі (Французька Республіка), має бути включено, зокрема, питання про прийняття звіту-оцінки виконання Україною рекомендацій, наданих за результатами 4-го раунду оцінювання GRECO на тему «Запобігання корупції серед парламентарів, суддів та прокурорів».

Національне агентство визначено відповідальним, серед іншого, за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в GRECO. Відповідні зміни до постанови від 13 вересня 2002 року № 1371 «Про порядок участі центральних органів виконавчої влади у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна» Кабінет Міністрів України ухвалив 20 червня 2018 року.