НАЗК розробило нові форми для проведення оцінки діяльності уповноважених

Національне агентство з питань запобігання корупції розробило нові форми для звітування про діяльність уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції за І півріччя 2020 року. Звітування відбудеться у пілотному режимі і дозволить більш якісно підготуватися до наступного циклу – звіту за весь 2020 рік.

Нова форма складається з файлу з двома сторінками:

  • Перша сторінка стосується: 
    • утворення уповноваженого підрозділу або визначення уповноваженої особи, 
    • кількісних показників виконання основних завдань і функцій. НАЗК значно спростило форму цього додатку для заповнення, у порівнянні з тим, який був у старому звіті.
  • Друга сторінка – це анкета самооцінки діяльності уповноваженого. Ця анкета є новацією, яка допоможе НАЗК визначити не лише кількісні показники, але і якісний стан виконання уповноваженим роботи за основними напрями та надати рекомендовані орієнтири в організації подальшої діяльності. Анкета заповнюється посадовою особою уповноваженого підрозділу (уповноваженою особою) державних інституцій, визначених у статті 13-1 Закону України “Про запобігання корупції”.

Завантажити файл для заповнення звіту можна за посиланням.

Електронна форма додатків не може бути змінена. При направленні звіту у паперовому вигляді дозволяється розділити перший додаток на дві змістові частини. 

Зауважимо, що для допомоги в заповненні звіту форма містить примітки. 

Подати звіт можна до 10 серпня 2020 року.

Важливо:

  • Уповноважені міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, обласних державних адміністрацій до направлення мають зібрати та узагальнити інформацію про територіальні підрозділи чи районні державні адміністрації.
  • Органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації та державні цільові фонди одразу направляють інформацію на НАЗК.

Електронну форму звіту слід надіслати з офіційної електронної адреси уповноваженого на електронну адресу відділу навчання та оцінки роботи уповноважених підрозділів Управління стратегічного аналізу з питань запобігання корупції Департаменту запобігання та виявлення корупції: ac.evaluation@nazk.gov.ua

Паперову копію звіту слід надіслати на адресу Національного агентства: бул. Дружби Народів, 28, м. Київ, 01103.

Якщо звіт за І півріччя був поданий раніше у старій чи у довільній формі, просимо підготувати за оновленою формою.

Запитання щодо заповнення та подання форм можна направляти на електронну адресу ac.evaluation@nazk.gov