НАЗК та Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні домовилися про проведення соцопитування щодо ситуації з корупцією в державі

Т.в.о. Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Новак обговорила з представниками Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI) Екою Ткешелашвілі та Клеменсом Мюллером питання відновлення співпраці в рамках спільного проекту на 2019 – 2020 роки.

За словами керівника програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні» Еки Ткешелашвілі, перша фаза проекту триватиме до травня 2020 року. В рамках цієї фази у лютому 2020 року заплановано проведення організації соціологічного опитування з питань вивчення ситуації стосовно корупції в Україні та здійснення візиту представників Національного агентства з метою обміну досвідом до Національного агентства з питань доброчесності Румунії.

Наталія Новак заявила, що пріоритетом у роботі Національного агентства буде не тільки виявлення ознак корупції, а й досягнення конкретного результату у вигляді обвинувального рішення суду: «Національне агентство має задавати головні тренди у підходах до виявлення корупції та боротьби з цим явищем. Зокрема, це стосується посилення роботи з проведення антикорупційної експертизи законопроектів з боку Національного агентства та участі в підготовці проектів змін до антикорупційного законодавства».


На фото : Ека Ткешелашвілікерівник програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні» та Наталія Новак – т.в.о. Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Представники Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні заявили про готовність надати необхідну експертну допомогу Національному агентству в питаннях, що пов’язані з перехідним періодом у роботі НАЗК, а також до кінця 2019 року визначити пріоритетні напрями подальшої співпраці.