НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

НАЗК та ЦВК співпрацюватимуть для ефективного контролю за коштами виборчих фондів

Посилання скопійовано
НАЗК та ЦВК співпрацюватимуть для ефективного контролю за коштами виборчих фондів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Центральна виборча комісія (ЦВК) підписали двосторонній меморандум про співпрацю.

Меморандум передбачає об’єднання зусиль НАЗК та ЦВК для того, щоби забезпечити дотримання вимог виборчого та антикорупційного законодавства. Зокрема, у сферах захисту прав і свобод виборців та виборчих комісій, контролю за надходженням і використанням коштів виборчих фондів, розроблення пропозицій для удосконалення законодавства, написання проєктів нормативно-правових актів із питань контролю за виборчими фондами та просвітницької діяльності задля запобігання корупції.

«Підписання меморандуму дозволить НАЗК та ЦВК забезпечити ефективний контроль за фінансами виборчих кампаній, — пояснив Голова НАЗК Олександр Новіков. — Окрім того, угода про співпрацю допоможе сформувати чіткі і зрозумілі стандарти щодо вимог виборчого та антикорупційного законодавства».

«Сподіваюся, що наша чітка та скоординована робота допоможе підвищити законність і прозорість під час наповнення та використання виборчих фондів, мінімізувавши таким чином корупційні ризики цих процесів», — зазначив Голова ЦВК Олег Діденко.

Нагадаємо, що в лютому цього року відбулася робоча зустріч Голови НАЗК Олександра Новікова та Голови ЦВК Олега Діденка, під час якої було обговорено подальшу співпрацю в частині чіткого розподілу повноважень між НАЗК та ЦВК щодо контролю за виборчими фондами кандидатів на президентських, парламентських та місцевих виборах.

Зазначимо, що НАЗК продовжує розширювати мережу партнерів для реалізації спільних проєктів та ініціатив разом із представниками громадянського суспільства, закладами освіти та журналістами-розслідувачами.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

10 Серпня 2022
НАЗК внесло до списку кандидатів на міжнародні санкції відомих пропагандистів та суддів, причетних до справ проти російських опозиціонерів
9 Серпня 2022
Повідомляйте про схеми обходу санкцій росіянами на порталі «Війна&Санкції»
9 Серпня 2022
Оголошено добір на 3 відкриті вакансії в НАЗК
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр