НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

НАЗК забезпечило безперебійну роботу реєстрів з перших днів війни, – Анна Ковтуненко

Посилання скопійовано
НАЗК забезпечило безперебійну роботу реєстрів з перших днів війни, – Анна Ковтуненко

Зміни в роботі, нові виклики та основні результати обговорили представники антикорупційних органів під час дискусії «Як працюють антикорупційні інституції під час війни?», що відбулася 16 червня. 

Про роботу команди Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) розповіла керівник Департаменту інформаційно-аналітичних систем та захисту інформації НАЗК Анна Ковтуненко.

Вона акцентувала увагу на забезпеченні безпеки реєстрів, впровадженні нових IT-рішень, роботі порталу «Війна і санкції» та нових проектах під час воєнного стану. 

«НАЗК є держателем трьох реєстрів і ми забезпечили їх безперебійну роботу з перших днів війни. Вони працювали весь час. Жоден з наших реєстрів не був вимкнений повністю. Ми лише обмежили доступ до публічної частини реєстру виключно для забезпечення безпеки публічних службовців і членів їхніх родин»,  – зазначила Анна Ковтуненко. 

Вона додала, що головним при невимкненні реєстрів було забезпечення їхнього захисту. 

«Ми достатньо добре побудували захист реєстрів ще у мирний час. Це нам дало змогу відбити майже всі кібератаки на наші реєстри, які відбуваються постійно», – зазначила керівник Департаменту. 

Паралельно НАЗК працювало над вирішенням питання зберігання резервних копій, резервування даних в Amazon, розробкою нових IT-рішень. 

«Завдяки ухваленому рішенню Кабінету Міністрів було надано дозвіл зберігати зашифровані резервні копії даних за межами країни, тому ми цим і скористалися. Для нас, як для команди ІТ, це був новий досвід та ми змогли швидко забезпечити резервування наших даних в Amazon. Запуск інших сервісів, які законодавчо не обмежені, ми все ж таки запустили в хмарі, вони там працюють і досі», –  зазначила Анна Ковтуненко.  

Участь у обговоренні взяли представники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), Вищого антикорупційного суду (ВАКС), Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Захід організувала Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні.

Запис дискусії за посиланням:https://bit.ly/3xVvNJz

Фото: НАБУ

 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

26 Червня 2022
Керівники оборонно-промислових підприємств рф, чия зброя вбиває Українців, досі не під санкціями
24 Червня 2022
Дайджест «Новини санкційного фронту»
23 Червня 2022
НАЗК провело зустріч з Представництвом ЄС в Україні
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр