НАЗК запропонувало силовим відомствам погодити процедуру перевірки декларацій своїх співробітників

У Національному агентстві проводяться заходи щодо ухвалення окремих Порядків подання декларацій особами, які здійснюють оперативно-розшукову, розвідувальну та контррозвідувальну діяльність. З метою подальшої державної реєстрації Національне агентство запропонувало керівникам силових відомств погодити відповідні проекти Порядків.

Враховуючи, що Законом визначені строки для підготовки цих нормативно-правових актів – до 18 грудня 2019 року, а також те, що з 1 січня 2020 року починається новий етап декларування, т.в.о. Голови НАЗК Наталія Новак звернулася до Голови Служби безпеки, Директора Національного антикорупційного бюро, Начальника Управління державної охорони, Міністра внутрішніх справ, Голови Національної поліції, Голови Служби зовнішньої розвідки та керівників інших відомств з пропозицією провести робочу нараду з метою прискорення опрацювання та погодження вказаних проектів нормативно-правових актів.

Згідно із пунктом 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 02.10.2019 №140-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», Кабінет Міністрів України має забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим законом, та приведення міністерствами та іншими органами виконавчої влади нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.