НАЗК затвердило перші 35 висновків за результатами аналізу звітів політичних партій за ІІ квартал 2019 року

Національне агентство з питань запобігання корупції  затвердило перші  35 висновків за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі –Звіт) з 266 звітів політичних партій, що надійшли за ІІ квартал 2019 року.  

Факти порушень встановленого порядку або строків подання Звіту політичної партії виявлені у Звітах політичних партій «Україна – Вперед!», «Нова демократія», «Справа». Вказані порушення передбачають адміністративну відповідальність за статтею 212-21 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Станом на сьогодні до Національного агентства надійшли 266 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  (за ІІ квартал 2019 року).

Нагадаємо, що відповідно до частини чотирнадцятої статті 17 Закону України «Про політичні партії в Україні» аналіз звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, підготовка і затвердження висновку за результатами такого аналізу здійснюються Національним агентством з питань запобігання корупції у строк, що не перевищує двох місяців з дня його надходження. 

Всі Звіти  політичних партій оприлюднені на сайті Національного агентства.