НАЗК затвердило результати 25 перевірок декларацій

На засіданні 7 червня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 25-ти декларацій. Серед цих декларацій 6 – подані народними депутатами України.  

Перевірки 19-ти з цих декларацій були розпочаті за результатами відбору системою ЛАК. Перевірки 2-х декларацій були розпочаті за повідомленнями від Національного антикорупційного бюро та народного депутата, а також 3-х декларацій – на підставі ст. 50 Закону України «Про запобігання корупції». Перевірка однієї декларації була розпочата за повідомленням від громадської організації: наведені у ньому факти підтвердились частково.

Так, Національне агентство прийняло рішення про результати повних перевірок декларацій, поданих:

 1. Бубликом Юрієм Васильовичем, народним депутатом України, за 2015 рік.
 2. Гудзенком Віталієм Івановичем, народним депутатом України, за 2016 рік.
 3. Кісельовим Андрієм Миколайовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.
 4. Кулінічем Олегом Івановичем, народним депутатом України, за 2017 рік.
 5. Паламарчуком Миколою Петровичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2015 рік.
 6. Розенблатом Бориславом Соломоновичем, народним депутатом України, за 2016 рік (виправленої), а також за 2017 рік.
 7. Старовойтом Олександром Миколайовичем, радником Голови Верховної Ради України, за 2016 рік.
 8. Войцехівським Віталієм Олександровичем, міським головою міста Золотоноша Черкаської області, за 2015 та 2016 роки.
 9. Клименко Юлією Леонідівною, заступником Міністра економічного розвитку та торгівлі – керівником апарату, за 2015 рік (виправленої).
 10. Ноняком Михайлом Васильовичем, головою Державної служби України з безпеки на транспорті, за 2016 рік.
 11. Смачило Іванною Василівною, начальником Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, за 2016 рік.
 12. Бойчуном Ігорем Володимировичем, заступником начальника митного поста “Південний” – начальником відділу митного оформлення “Одеса” Енергетичної митниці ДФС, за 2017 рік (виправленої).
 13. Козюбердою Володимиром Віталійовичем, заступником начальника митниці – начальником Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Херсонської митниці ДФС України, за 2017 рік.
 14. Суходубовим Дмитром Володимировичем, начальником відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності прокуратури Харківської області, за 2015, 2016 та 2017 роки.
 15. Горовенко Валентиною Володимирівною, заступником начальника відділу випуску та оприлюднення рішень Київської міської ради управління організаційного та документального забезпечення діяльності Київської міської ради, за 2016 рік.
 16. , членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, за 2015 рік.
 17. Вознюком Русланом Васильовичем, суддею Красилівського районного суду Хмельницької області, за 2016 рік (виправленої).
 18. Кішковською Зоєю Анатоліївною, суддею Снігурівського районного суду Миколаївської області, за 2016 рік.
 19. , головою Воловецького районного суду Закарпатської області, за 2016 рік.
 20. Кухарем Дмитром Олексійовичем, суддею Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області, за 2017 рік.
 21. Мельником Олегом Володимировичем, суддею Рівненського апеляційного господарського суду, за 2015 рік (виправленої).

Крім цього, Національне агентство прийняло рішення про продовження строку повної перевірки 79 декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у зв’язку з неотриманням відповідей на запити (листи) Національного агентства до державних органів, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та відсутністю пояснень суб’єктів декларування.

Перевірки цих декларацій були розпочаті на підставі рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 12 квітня 2019 року № 1025 щодо початку повної перевірки 100 декларацій на підставі відбору Системою логічного та арифметичного контролю (ЛАК).