НАЗК затвердило результати повних перевірок 81 декларації, поданих народними депутатами, високопосадовцями та суддями

На засіданні 6 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 81 декларації, серед яких подані народними депутатами України, суддями та іншими суб’єктами декларування.

Перевірки 71 з цих декларацій були розпочаті за результатами відбору Системою логічного та арифметичного контролю (ЛАК). За результатами перевірок 8-ми декларацій, які розпочались на підставі повідомлень від громадських організацій та викривачів, наведені факти стосовно чотирьох осіб не підтвердились, стосовно ще чотирьох –  підтвердились частково.

Перевірка однієї декларації була розпочата за повідомленнями від Національного антикорупційного бюро України – наведені факти не підтвердились.

Також на засіданні прийняте рішення про проведення повної перевірки декларації ще однієї особи на  підставі статті 50 Закону України «Про запобігання корупції».

Так, Національне агентство прийняло рішення про результати повних перевірок декларацій, поданих:

1. Алєксєєвим Сергієм Олеговичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

2. Андрієвським Дмитром Йосиповичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

3. Артеменком Андрієм Вікторовичем, народним депутатом України, за 2016 рік.

4. Березюком Олегом Романовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

5. Богданом Русланом Дмитровичем, народним депутатом України, за 2016 рік (виправленої).

6. Бондарем Михайлом Леонтійовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

7. Вовком Віктором Івановичем, народним депутатом України, за 2016 рік.

8. Дерев’янком Юрієм Богдановичем, народним депутатом України, за 2015 рік (виправленої).

9. Дзензерським Денисом Вікторовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

10. Євлаховим Анатолієм Сергійовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

11. Ільюком Артемом Олександровичем, народним депутатом України, за 2016 рік (виправленої).

12. Іщейкіним Костянтином Євгеновичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

13. Кононенком Ігорем Віталійовичем, народним депутатом України, за 2016 та 2017 роки.

14. Кривохатьком Вадимом Вікторовичем, народним депутатом України, за 2015 рік.

15. Ларіним Сергієм Миколайовичем, народним депутатом України, за 2015 рік (виправленої).

16. Льовочкіною Юлією Володимирівною, народним депутатом України, за 2017 рік (виправленої).

17. Ляшком Олегом Валерійовичем, народним депутатом України, за 2015 та 2017 роки (виправлених).

18. Міщенком Сергієм Григоровичем, народним депутатом України, за 2016 рік (виправленої).

19. Недавою Олегом Анатолійовичем, народним депутатом України, за 2015 рік (виправленої).

20. Омельяновичем Денисом Сергійовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

21. Пресманом Олександром Семеновичем, народним депутатом України, за 2016 та 2017 роки.

22. Продан Оксаною Петрівною, народним депутатом України, за 2016 рік (виправленої).

23. Пташник Вікторією Юріївною, народним депутатом України, за 2016 рік.

24. Різаненком Павлом Олександровичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

25. Саврасовим Максимом Віталійовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

26. Сидорчуком Вадимом Васильовичем, народним депутатом України, за 2015 рік (виправленої).

27. Силантьєвим Денисом Олеговичем, народним депутатом України, за 2015 рік.

28. Унгуряном Павлом Якимовичем, народним депутатом України, за 2015 рік (виправленої).

29. Урбанським Олександром Ігоровичем, народним депутатом України, за 2017 рік (виправленої).

30. Герасимчук Ніною Павлівною, суддею Білогірського районного суду Хмельницької області, за 2016 рік.

31. Дьоміною Ольгою Олександрівною, суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, за 2017 рік.

32. Дячук Олександрою Олександрівною, суддею, Головою Сторожинецького районного суду Чернівецької області, за 2016 рік.

33. Кравчуком Володимиром Миколайовичем, суддею Львівського окружного адміністративного суду, за 2016 рік (виправленої).

34. Кушніром Ігорем Віталійовичем, суддею Господарського суду Чернігівської області, за 2015, 2016 та 2017 роки.

35. Мазуром Миколою Вікторовичем, суддею Попаснянського районного суду Луганської області, за 2016 рік.

36. Мєлєшак Оленою Вікторівною, суддею Шевченківського районного суду міста Києва, за 2017 рік.

37. Музичко Світланою Григорівною, суддею Апеляційного суду міста Києва, за 2017 рік (виправленої).

38. Радченком Сергієм В’ячеславовичем, суддею Апеляційного суду Херсонської області, за 2015, 2016 та 2017 роки.

39. Смирновим Валерієм Володимировичем, суддею Іллічівського міського суду Одеської області, за 2016 рік.

40. Тупицьким Олександром Миколайовичем, суддею Конституційного Суду України, за 2016 рік.

41. Фаловською Іриною Миколаївною, суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, за 2016 рік.

42. Чумаком Юрієм Яковичем, суддею Верховного Суду у складі Касаційного господарського суду, за 2017 рік.

43. Атрошенком Владиславом Анатолійовичем, Чернігівським міським головою, за 2015 рік (виправленої).

44. Бернацькою Наталією Іларіонівною, першим заступником Міністра юстиції України, за 2017 рік.

45. Буяджи Ганною Володимирівною, державним секретарем Міністерства юстиції України, за 2017 рік.

46. Вельбівцем Олександром Івановичем, головою Черкаської обласної ради, за 2016 рік (виправленої).

47. Голубом Олександром Юрійовичем, першим заступником Голови Державного космічного агентства України, за 2017 рік (виправленої).

48. Гончаровим Сергієм Михайловичем, першим заступником директора Головного сервісного центру МВС України, за 2016 рік (виправленої).

49. Горганом Олександром Любомировичем, головою Київської обласної державної адміністрації, за 2016 рік.

50. Гринюком Сергієм Анатолійовичем, першим заступником начальника Рожищенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області, за 2016 рік.

51. Гудзь Наталією Ярославівною, Головою Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, за 2017 рік.

52. Гундичем Ігорем Петровичем, Головою Житомирської обласної державної адміністрації, за 2017 рік.

53. Дещицею Андрієм Богдановичем, Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Польща, за 2016 рік.

54. Допіряком Петром Васильовичем, головою Хотинської районної державної адміністрації Чернівецької області, за 2015 рік.

55. Жебрівським Павлом Івановичем, головою Донецької обласної державної адміністрації, за 2017 рік.

56. Кириченком Олександром Володимировичем, заступником Голови Чернігівської міської ради, за 2016 рік.

57. Ковалем Михайлом Володимировичем, Першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, за 2015 рік.

58. Козаковим Ігорем Володимировичем, першим заступником Херсонського міського голови, за 2017 рік.

59. Комковим Володимиром Кириловичем, членом Вищої ради правосуддя, за 2017 рік.

60. Кузьменком Сергієм Анатолійовичем, головою Кіровоградської обласної державної адміністрації, за 2017 рік.

61. Лебідь Наталією Петрівною, заступником Голови Фонду державного майна України, за 2015 рік (виправленої).

62. Маликом Андрієм Ігоровичем, радником Голови Верховної Ради України, за 2015 рік.

63. Мішаловим Вячеславом Дмитровичем, секретарем Дніпровської міської ради, за 2017 рік.

64. Панченком Олександром Сергійовичем, Членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, за 2016 рік.

65. Поліщуком Василем Кіндратовичем, головою Калинівської районної ради Вінницької області, за 2016 рік.

66. Прокопівим Ігорем Богдановичем, заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості України, за 2017 рік.

67. Савенком Віталієм Миколайовичем, Миронівським міським головою Київської області, за 2016 рік.

68. Сахнацькою Оксаною Андріївною, керівником апарату Національної  комісії з цінних паперів та фондового ринку, за 2016 рік.

69. Семеновою Тетяною Миколаївною, Головою Макарівської районної державної адміністрації Київської області, за 2015 рік (виправленої).

70. Сукачем Василем Олександровичем, головою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області, за 2016 рік (виправленої)

71. Тоцьким Сергієм Володимировичем, начальником Департаменту економічної безпеки ДП “НЕК “Укренерго”, за 2017 рік.

72. Філатовим Борисом Альбертовичем, Дніпровським міським головою, за 2015 рік.

73. Хромаєвим Тимуром Заурбековичем, головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, за 2017 рік.

74. Яровим Сергієм Анатолійовичем, заступником Міністра внутрішніх справ України, за 2015 рік.