Олександр Новіков: В сфері державної служби необхідно створити умови, несумісні з корупційними практиками

Національне агентство спрямовує свою діяльність на формування в суспільстві нульової толерантності до будь-яких проявів корупції та має стати головним рушієм антикорупційних процесів у державі. В сфері державної служби необхідно створити умови, несумісні з корупційними практиками. На цьому наголосив Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков на зустрічі з працівниками апарату НАЗК.

Серед перших завдань Олександр Новіков назвав повноцінний запуск автоматизованої системи перевірки декларацій та розробку нової Антикорупційної стратегії.

Голова НАЗК повідомив, що для забезпечення ефективної роботи Національного агентства буде створено спеціальний підрозділ із контролю за діяльністю та захисту працівників НАЗК: «Мені відомо, що дехто з працівників апарату НАЗК піддавався тиску з боку інших органів державної влади та політичних сил і не міг у зв’язку з цим ефективно виконувати обов’язки, покладені Законом. Як колишній працівник прокуратури я розумію, що без ефективного захисту колективу орган не може якісно працювати. Впевнений, з тими працівниками НАЗК, хто відповідає критеріям доброчесності та професіоналізму, ми зможемо змінити уявлення в суспільстві про Агентство».

«Моя мета – щоб через 4 роки роботи, коли завершаться мої повноваження Голови НАЗК, ні в кого не виникало сумнівів у професіоналізмі та доброчесності жодного з працівників», – заявив Олександр Новіков.