Онлайн-курс НАЗК «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» за перший рік пройшли 31 тис. слухачів

Старт безкоштовного онлайн-курсу НАЗК «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» відбувся у 2019 році в рамках спільного проекту, який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії. 

За підсумками першого року роботи слухачами онлайн-курсу стали 31 тисяча суб’єктів декларування. З них понад 23 тисячі отримали сертифікати про успішне закінчення курсу.

Метою онлайн-курсу є удосконалення базових знань про конфлікт інтересів, підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання заборон та обмежень з урахуванням проблемних питань, які були виявлені під час правозастосовної практики.

Онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» допомагає особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, а також тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегульовувати.

Зокрема, слухачі курсу отримують можливість ознайомитися з переліком типових ситуацій, які зумовлюють наявність у особи приватного інтересу, детальніше вивчити питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомитися з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб не допускати їх в своїй діяльності, та іншими актуальними з точки зору правозастосування питаннями.

Долучитись до онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який є корисним для запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, можна за посиланням.