НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

Посилення санкційного тиску проти Росії обговорили Голова НАЗК Олександр Новіков та Посол Великобританії в Україні Мелінда Сімонс

Посилання скопійовано
Посилення санкційного тиску проти Росії обговорили Голова НАЗК Олександр Новіков та Посол Великобританії в Україні Мелінда Сімонс

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков та Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сімонс обговорили необхідність посилення санкційного тиску проти агресора, а також питання вступу України до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Олександр Новіков підкреслив, що Велика Британія є лідером за кількістю накладених санкцій проти росії та подякував за підтримку України.

«З перших днів війни Велика Британія продемонструвала рішучість у протидії російській агресії. Зараз Об’єднане Королівство є одним лідером за кількістю накладених санкцій проти росії. Україна та весь український народ дуже вдячні вам за всебічну підтримку в цій війні», — зауважив Голова НАЗК.

Він додав, що міжнародний санкційний тиск проти рф має посилюватися з кожним днем, оскільки від цього залежать життя українців. Так, він додав, що НАЗК уже ідентифікувало для накладення санкцій понад 13 тис. фізичних та 3 тис. юридичних осіб для подальшого вилучення їхніх активів на користь України.

Олександр Новіков також закликав Велику Британію підтримати рух України в напрямку поглиблення співпраці з ОЕСР та приєднання України до антикорупційних органів ОЕСР у межах економічної підтримки України.

«Та підтримка, яку зараз демонструє Україні увесь світ, є дуже потужним сигналом. Впевнені, що подібну єдність світ продемонструє й під час відбудови України. Для цього важливо вже зараз забезпечити міцний фундамент для подальшого економічного розвитку нашої держави. Один із важливих кроків для цього — Україна має стати повноправним членом ОЕСР, а НАЗК на цьому шляху ставить перед собою за мету набуття статусу члена Робочої групи ОЕСР щодо хабарництва в міжнародних ділових операціях та приєднання до Антикорупційної конвенції ОЕСР», — підкреслив Олександр Новіков.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

1 Липня 2022
З початку війни НАЗК провело 12 антикорупційних експертиз. Зокрема щодо законопроекту про компенсацію за пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій
29 Червня 2022
НАЗК ідентифікувало ще понад 1000 осіб та компаній для накладення міжнародних санкцій
26 Червня 2022
Керівники оборонно-промислових підприємств рф, чия зброя вбиває Українців, досі не під санкціями
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр