НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

Росіяни вже йдуть проти путінського режиму, щоби не потрапити під санкції. НАЗК уперше виключило з кандидатів на санкції особу, що звільнилась із посади та публічно засудила режим

Посилання скопійовано
Росіяни вже йдуть проти путінського режиму, щоби не потрапити під санкції. НАЗК уперше виключило з кандидатів на санкції особу, що звільнилась із посади та публічно засудила режим

Для того, щоби не потрапити під міжнародні санкції, визначений Національним агентством із питань запобігання корупції України (НАЗК) кандидат має публічно засудити російський режим,  звільнитися зі своє посади в державних органах чи компанії або ж виконати іншу дію, яка передбачена для відповідної категорії. Мета забезпечення таких звільнень та засуджень режиму — послабити здатність росії вести війну.

Такий механізм визначений групою Єрмака-Макфола щодо санкцій в Дорожній карті індивідуальних санкцій.

4 липня НАЗК уперше виключило особу* зі списку кандидатів на санкції. Особа, яка раніше була ідентифікована НАЗК як кандидат на санкції та опублікована на вебсайті «Війна&санкції», звернулась до НАЗК з проханням бути виключеною зі списку. Через війну ця особа засудила путінський режим та звільнилася з посади члена правління однієї з найбільших державних компаній рф.

Ця компанія входить до ТОП-10 найбільших за виручкою у сфері енергетики. Вона сплачує величезні суми податків до російського бюджету, чим фактично фінансує тероризм — вбивства українців під час війни.

Інші 16 тисяч кандидатів, які ще мають шанс не потрапити під міжнародні санкції, можуть знайти себе в списку на вебсайті «Війна&санкції»: https://sanctions.nazk.gov.ua/ru/sanction-person-warning/.

Зазначимо, що частина визначених НАЗК “кандидатів” уже опинилась під міжнародними санкціями. Серед них низка керівників державної компанії «Ростех»: член правління та заступник гендиректора Ігор Зав’ялов, заступник гендиректора Максим Виборних та директор із внутрішнього аудиту Наталія Смирнова. Усі вони вже потрапили до санкцій США. Якби вони заздалегідь звільнилися зі своїх посад, вони мали б шанс уникнути санкцій та арешту активів.

Механізм виходу зі списку кандидатів для своєї категорії посади можна знайти за посиланням: https://sanctions.nazk.gov.ua/ru/avoid-sanctions/ або дізнатися, написавши на press@nazk.gov.ua.

Засуджуючи режим, ви обираєте мир і безпеку.

* Ім’я особи не розголошується для забезпечення конфіденційності. Звертаючись до НАЗК щодо виключення зі списку кандидатів на санкції, ви можете бути впевненим, що дані про вас будуть у безпеці.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

10 Серпня 2022
НАЗК внесло до списку кандидатів на міжнародні санкції відомих пропагандистів та суддів, причетних до справ проти російських опозиціонерів
9 Серпня 2022
Повідомляйте про схеми обходу санкцій росіянами на порталі «Війна&Санкції»
9 Серпня 2022
Оголошено добір на 3 відкриті вакансії в НАЗК
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр