НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Як учасники публічних закупівель можуть отримати інформацію з Реєстру корупціонерів під час дії воєнного стану?

Посилання скопійовано
Як учасники публічних закупівель можуть отримати інформацію з Реєстру корупціонерів під час дії воєнного стану?

Після повномасштабного вторгнення рф на територію України та введення воєнного стану з 24 лютого Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) тимчасово обмежило функцію перегляду відомостей та формування інформаційних довідок з Реєстру корупціонерів.

Водночас учасники публічних закупівель можуть отримати інформацію з Реєстру у вигляді витягу стосовно фізичної особи. Для цього необхідно направити до НАЗК запит з відповідними документами, які передбачені Положенням про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Окрім того, НАЗК відновило тимчасово припинену функцію, що дозволяє громадянам України, а також представникам юридичних осіб отримувати довідки з Реєстру в онлайн режимі, які формуються користувачами на основі персональних даних, вказаних у їх кваліфікованих електронних підписах або електронних печатках юридичних осіб.

Щоб отримати відомості з Реєстру, також можна скористатися алгоритмом: https://bit.ly/3sUToHs.

Нагадаємо, що через військову агресію виникла необхідність захисту інформації, про яку йдеться у відповідний постанові Кабміну. Оскільки розміщення у публічному просторі інформації, яка допоможе опосередковано ідентифікувати особу,  може   бути   використана   ворогом та зашкодити громадянам України, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України.

Тому аналітичний   блок   Реєстру, функції пошуку та перегляду відомостей про осіб, притягнутих до кримінальної,   адміністративної, дисциплінарної   відповідальності  за   вчинення   корупційного   або   пов’язаного   з   корупцією   правопорушення, а також перевірка довідок не будуть відновлені до закінчення воєнного стану в Україні.

НАЗК додатково поінформує про відновлення доступу до усіх функцій Реєстру.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

22 Вересня 2023
НАЗК виявило необгрунтовані активи у самбірського воєнкома на понад 4,4 млн грн
21 Вересня 2023
НАЗК вітає ухвалення Закону про відновлення електронного декларування та закликає нардепів ініціювати зміни
20 Вересня 2023
Німецькі верстати, які виробляють зброю для рф: НАЗК внесло компанії SPINNER та DMG MORI до переліку міжнародних спонсорів війни 
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр