Як встановити клієнт захисту з’єднань (VPN) для роботи з POLITDATA? Відеоінструкція

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розуміє, що партії можуть стикатися з труднощами через переведення звітності з паперової форми в “онлайн”. Саме тому наразі реєстр працює у дослідному (тестовому) режимі – аби представники партій мали змогу навчитися користуватися реєстром до його введення у промислову експлуатацію. 

Зі своєї сторони, НАЗК продовжує знайомити партії з особливостями е-реєстру POLITDATA, зокрема завдяки коротким відеоінструкціям.

Друга відеоінструкція з цієї серії розповідає, як встановити та налаштувати клієнт захисту з’єднань (VPN). Звертаємо увагу, що встановлення VPN для роботи з е-реєстром є вимогою законодавства у сфері технічного захисту інформації.

Щоб дізнатися, як представнику партії зареєструватися в е-реєстрі POLITDATA, переходьте за посиланням: bit.ly/3g8yLPN/. НАЗК також працює над розробкою інших відеоінструкцій по роботі з е-реєстром.
Більше інформації про реєстр та відповіді на інші запитання про роботу з порталом можна знайти за посиланням: bit.ly/politQandA.