Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції, обґрунтований висновок за результатами перевірки декларації, поданої народним депутатом України Володимиром Зубиком. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на суму 150,5 млн грн у декларації народного депутата за 2017 рік.
Друге місце у рейтингу дісталося обґрунтованому висновку за декларування недостовірних відомостей, складеному стосовно народного депутата України Вікторії Войціцької. За результатами перевірки декларації, поданої народним депутатом за 2017 рік, встановлено недостовірні відомості на суму 45,5 млн гривень.
На третьому місці обґрунтований висновок за декларування недостовірних відомостей, складений стосовно народного депутата України Ігоря Кононенка. За результатами перевірки декларації, поданої народним депутатом за 2015 рік (виправленої), встановлено недостовірні відомості на суму 7,6 млн гривень.
Загалом у липні 2019 року НАЗК виявило ознаки 262 порушень антикорупційного законодавства.
Зазначаємо, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до правоохоронних органів не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.


