Інформація для медіа - Події
Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю
Звернення від ЗМІ
З питань організації інтерв’ю, надання коментарів керівництвом НАЗК, проведення фото- і відеозйомок, отримання оперативної інформації звертайтеся за вказаними контактами або надішліть запит.
Форма запиту
Матеріали для публікації
Оберіть необхідні фото або логотипи для використання у публікаціях та новинах.
Логотипи НАЗК
Події


































Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) разом з іншими державними органами та інституціями продовжують роботу над впровадженням міжнародних стандартів НАТО щодо запобігання корупції в секторі безпеки та оборони. Спільно з державними підприємствами Міністерства оборони України “Агенція оборонних закупівель” (АОЗ) та “Державний оператор тилу” (ДОТ) за підтримки Представництва НАТО в Україні в НАЗК презентували прогрес впровадження механізмів прозорості, доброчесності та підзвітності в діяльності ДОТ і АОЗ на виконання рекомендацій Стратегічного огляду системи оборонних закупівель України (Стратегічний огляд). Нагадаємо, що НАЗК спільно з представниками інших державних органів, Верховної Ради України та експертами НАТО брало активну участь в розробці даних рекомендацій.

Десятиліття реформ і трансформацій: НАЗК - від становлення до конкретних результатів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) презентувало дослідження «Корупційні ризики у лісовому господарстві», покликане стати основою для створення комплексної стратегії реформування цієї галузі.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) провело підсумковий у 2024 році координаційний форум фахівців з державних комунікацій, які беруть участь у реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на період до 2025 року.

НАЗК презентувало дослідження «Корупція в Україні 2024: розуміння, сприйняття, поширеність»

У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) підбили підсумки пілотного проєкту стажування для ветеранів та ветеранок.


Захід відбувся за підтримки проєкту «Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity)». У ньому взяли участь представники НАЗК, Офісу Генерального прокурора, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро, Вищого антикорупційного суду, Національної поліції, науковці, представники громадського сектору та міжнародних організацій

11 жовтня 2024 року НАЗК презентувало нову функцію - часткове автозаповнення чернетки декларації в Реєстрі декларацій

Представництвом НАТО в Україні спільно з НАЗК було організовано та проведено двосторонні зустрічі доктора Наді Міланової, в.о. керівника команди НАТО з виховання доброчесності (штаб-квартира НАТО, Брюссель), з органами та інституціями, що входять до складу сектору безпеки та оборони, представниками Верховної Ради України, громадських та міжнародних організацій

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) здійснило першу виплату викривачу корупції.

Форум доброчесності громад: Європейські цінності на практиці 2024

Делегація НАЗК на International Anti-Corruption Conference (IACC2024)

Участь Голови НАЗК у Ukraine Recovery Forum 2024

Віктор Павлущик на форумі All Reconstruction is Local в межах URC2023

Віктор Павлущик відвідав Щорічні Загальні Збори Учасників на тему «Безпека доброчесного бізнесу під час відновлення як пріоритет стійкої європейської держави», які провела Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC).

16 квітня 2024 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" відбувся захід "Десятиліття трансформації на шляху до доброчесного майбутнього: впровадження антикорупційних реформ та реформ у сфері верховенства права в Україні за підтримки ЄС". Співорганізатори заходу - Проєкт ЄС "Право-Justice" та Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI) за підтримки Європейського Союзу. На заході відзначили початок нових фаз обох проєктів.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Віктор Павлущик та представники Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики обговорили пріоритети та виклики роботи НАЗК, а також сфери, в яких депутати можуть підтримати Агентство. Очільник НАЗК розповів про свої перші кроки як керівника, виклики інституції і відповів на питання народних обранців.

Впровадження 63 ІТ-інструментів, визначених в ДАП, а також синхронізація державних реєстрів для реалізації автозаповнення декларації - основні напрямки співпраці НАЗК та Мінцифри. Ці питання та подальші кроки в роботі команди обговорили на зустрічі.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Віктор Павлущик провів першу зустріч з послами країн «Великої сімки», акредитованими в Україні.

Захід присвячено обговоренню досягнень та викликів, з якими зіткнулися антикорупційні органи України у 2023 році, а також стратегічних пріоритетів на 2024 рік на шляху України до ЄС.

5 грудня 2023 року відбувся Всеукраїнський антикорупційний Форум «Доброчесність – майбутнє української державності», в якому взяли участь керівники антикорупційних органів, урядових структур, міжнародні партнери, представники громадських організацій та органів місцевого самоврядування.

Портал, розроблений за підтримки USAID «ВзаємоДія (SACCI)», Національне агентство запустило 6 вересня 2023 року і відтоді він стабільно підтверджує свою спроможність як ефективний інструмент запобігання корупції. Проте цей цифровий ресурс виконує ще одну важливу місію – формує культуру викривання в українському суспільстві, яка, своєю чергою, має привести до радикального зменшення корупції та посилення відповідальності державного сектору.Учасниками форуму стали керівники антикорупційних та правоохоронних органів, громадські активісти, міжнародні партнери.

В рамках Рішельє форуму публічної служби «Інституційна стійкість публічної служби в умовах війни» пройшов Форум з доброчесності для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, участь у якому взяли Голова НАЗК, Олександр Новіков, та керівник Управління формування політики доброчесності у публічній та приватній сфері.

Прозоре відновлення: як попередити корупційні ризики. Презентація Антикорупційної програми Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури

Форум доброчесних громад

Пресконференція "Як реалізувати антикорупційну політику в секторі оборони під час війни?"

Шлях до майбутнього без корупції: покрокова інструкція