НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
397
подано
партіями звітів
693.17
млн.грн. перераховано
партіям
446
затверджено висновків
щодо перевірок
558
протоколів
складено
Перевірка політичних партій

Засідання НАЗК 06 вересня 2017 року

Герб України

Порядок денний

Протокол

Проекти рішень:

 1. Про погодження антикорупційної програми Хмельницької обласної державної адміністрації на 2017 рік.
 2. Про погодження антикорупційної програми Державного агентства з питань електронного урядування України на 2017 рік.
 3. Про погодження антикорупційної програми Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на 2017 рік.
 4. Про погодження антикорупційної програми Українського інституту національної пам’яті на 2017 рік.
 5. Про погодження антикорупційної програми Національної тристоронньої соціально-економічної ради на 2017 рік.
 6. Про погодження антикорупційної програми Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на 2017 рік.
 7. Про погодження антикорупційної програми Миколаївської обласної державної адміністрації на 2017 рік.
 8. Про погодження антикорупційної програми Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2017 рік.
 9. Про погодження антикорупційної програми Черкаської обласної державної адміністрації на 2017 рік.
 10. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. (Коротичанський селищний голова Олійник Ю.В.).
 11. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Голова вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.).
 12. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. (Черкаський міський голова Бондаренко А.В.).
 13. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Лисичанський міський голова Шилін С.І.).
 14. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. (Виконуючий обов’язки Голови Фонду державного майна України Парфененку Д.М.).
 15. Про визначення члена Національного агентства з питань запобігання корупції Серьогіна Олександра Юрійовича відповідальним за організаційне та інформаційне забезпечення Національним агентством з питань запобігання корупції представництва України в Європейському суді з прав людини та виконання його рішень.
 16. Про погодження проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення” із зауваженнями.
 17. Про затвердження Орієнтовного плану-графіка проведення тренінгів для уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції органів державної влади на ІІ півріччя 2017 року.
 18. Про внесення зміни до Регламенту Національного агентства з питань запобігання корупції.
 19. Про скасування рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 18 травня 2017 року № 201.
 20. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Томіленка Андрія Володимировича, головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби геології та надр України, за 2016 рік.
 21. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Білецького Андрія Євгенійовича, народного депутата України, за 2016 рік.
 22. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015  рік, за 2016 рік та за 2017 рік (перед звільненням), поданих Рєзніком Володимиром Вікторовичем, начальником управління інформаційних технологій ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києва, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.

Рішення:

 1. Рішення № 695 “Про погодження антикорупційної програми Хмельницької обласної державної адміністрації на 2017 рік”
 2. Рішення № 696 “Про погодження антикорупційної програми Державного агентства з питань електронного урядування України на 2017 рік”
 3. Рішення № 697 “Про погодження антикорупційної програми Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на 2017 рік”
 4. Рішення № 698 “Про погодження антикорупційної програми Українського інституту національної пам’яті на 2017 рік”
 5. Рішення № 699 “Про погодження антикорупційної програми Національної тристоронньої соціально-економічної ради на 2017 рік”
 6. Рішення № 700 “Про погодження антикорупційної програми Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на 2017 рік”
 7. Рішення № 701 “Про погодження антикорупційної програми Миколаївської обласної державної адміністрації на 2017 рік”
 8. Рішення № 702 “Про погодження антикорупційної програми Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2017 рік”
 9. Рішення № 703 “Про погодження антикорупційної програми Черкаської обласної державної адміністрації на 2017 рік”
 10. Рішення № 704 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Коротичанський селищний голова Олійник Ю.В.)
 11. Рішення № 705 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Голова вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)
 12. Рішення № 706 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Черкаський міський голова Бондаренко А.В.)
 13. Рішення № 707 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Лисичанський міський голова Шилін С.І.)
 14. Рішення № 708 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Виконуючий обов’язки Голови Фонду державного майна України Парфененко Д.М.)
 15. Рішення № 709 “Про визначення члена Національного агентства з питань запобігання корупції Серьогіна Олександра Юрійовича відповідальним за організаційне та інформаційне забезпечення Національним агентством з питань запобігання корупції представництва України в Європейському суді з прав людини та виконання його рішень” (втратило чинність згідно з наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 23.03.2020 № 111/20)
 16. Рішення № 710 “Про погодження проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення” із зауваженнями”
 17. Рішення № 711 “Про затвердження Орієнтовного плану-графіка проведення тренінгів для уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції органів державної влади на ІІ півріччя 2017 року”
 18. Рішення № 712 “Про внесення зміни до Регламенту Національного агентства з питань запобігання корупції”
 19. Рішення № 713 “Про скасування рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 18 травня 2017 року № 201”
 20. Рішення № 714 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Томіленка Андрія Володимировича, головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби геології та надр України, за 2016 рік”
 21. Рішення № 715 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Білецького Андрія Євгенійовича, народного депутата України, за 2016 рік”
 22. Рішення № 716 “Про покладання виконання обов’язків Голови Національного агентства з питань запобігання корупції”
 23. Рішення № 717 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015  рік, за 2016 рік та за 2017 рік (перед звільненням), поданих Рєзніком Володимиром Вікторовичем, начальником управління інформаційних технологій ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києва, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 24. Рішення № 718 “Про внесення змін до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.07.2017 № 294”
 25. Рішення № 719 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Кирилюком Олегом Васильовичем, начальником Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 26. Рішення № 720 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Рабіновичем Вадимом Зіновійовичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 27. Рішення № 721 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Клюзком Іваном В’ячеславовичем, головним лікарем комунального закладу “Вишгородська районна центральна лікарня”, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 28. Рішення № 723 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Голінком Олегом Петровичем, депутатом Богуславської міської ради Київської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 29. Рішення № 724 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Сергієнком Олександром Володимировичем, начальником сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції м. Дніпро Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, на підставі інформації, отриманої від Національної поліції України”
 30. Рішення № 725 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Петровим Дмитром Васильовичем, заступником начальника управління міжнародно-правового співробітництва та європейської інтеграції Генеральної прокуратури України, отриманої від суб’єкта звернення”
 31. Рішення № 726 “Про відкликання кандидатури Національного агентства з питань запобігання корупції з міжвідомчої робочої групи з питань координації антикорупційної реформи затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 448”
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр