НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
560
перевірок зупинено
рішення КСУ №13-р/2020
535
У перевірці
декларацій
1094
Перевірено
декларацій
942
Перевірено
субєктів
Повні перевірки декларацій

Засідання НАЗК 15 грудня 2017 року

Герб України

Рішення:

 1. Рішення № 1439 “Про врахування зауважень Міністерства юстиції України до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 27 жовтня 2017 року № 1024 “Про затвердження Порядку обробки повідомлень про корупцію та повідомлень про порушення вимог Закону України “Про політичні партії в Україні”, що надходять до Національного агентства з питань запобігання корупції”
 2. Рішення № 1440 “Про призначення заступника керівника апарату Національного агентства з питань запобігання корупції”
 3. Рішення № 1441 “Про затвердження висновків про результати аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за третій квартал 2017 року”
 4. Рішення № 1442 “Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення Міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення» із зауваженням”
 5. Рішення № 1443 “Про внесення зміни до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 24.11.2017 № 1304”
 6. Рішення № 1444 “Про внесення змін до рішень Національного агентства з питань запобігання корупції від 31.08.2017 № 672 та від 27.10.2017 № 1058”
 7. Рішення № 1445 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Авраменко Едуардом Олександровичем, депутатом Курахівської міської ради Донецької області, на підставі інформації, отриманої від Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях”
 8. Рішення № 1446 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, Бабським Андрієм Анатолійовичем, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директором департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 9. Рішення № 1447 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Голубенком Миколою Івановичем, секретарем Селидівської міської ради Донецької області, на підставі інформації, отриманої від Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях”
 10. Рішення № 1448 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Голубком Андрієм Орестовичем, прокурором відділу приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області, на підставі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України”
 11. Рішення № 1449 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ленським Олексієм Олексійовичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 12. Рішення № 1450 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Лисенком Михайлом Олександровичем, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директором департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 13. Рішення № 1451 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Нечипоруком Миколою Васильовичем, проректором з науково-педагогічної роботи Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 14. Рішення № 1452 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2016  рік, поданої Овчаруком Сергієм Станіславовичем, першим заступником голови з економічних питань та інвестицій публічного акціонерного товариства «Київгаз», на підставі інформації, отриманої від суб`єкта звернення”
 15. Рішення № 1453 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Остапчуком Валерієм Васильовичем, заступником начальника Полтавської митниці ДФС, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 16. Рішення № 1454 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Радченком Євгенієм Вікторовичем, начальником управління Держгеокадастру у Первомайському районі Харківської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 17. Рішення № 1455 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Рибою Олексієм Володимировичем, слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Кіровоградської області, на підставі інформації, отриманої від прокуратури Кіровоградської області”
 18. Рішення № 1456 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Ступак Ольгою В’ячеславівною, суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ”
 19. Рішення № 1457 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Фединцем Володимиром Михайловичем, заступником начальника відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру  прокуратури Львівської області, на підставі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України”
 20. Рішення № 1458 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Бєлашової Ліліани Іванівни, депутата Полтавської міської ради, за 2016 рік”
 21. Рішення № 1459 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гладушко Олександра Володимировича, першого заступника голови правління Публічного акціонерного товариства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», за 2016 рік”
 22. Рішення № 1460 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гури Олега Володимировича, голови Слатинської селищної ради Дергачівського району Харківської області, за 2016 рік”
 23. Рішення № 1461 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Дорошенка Юрія Валерійовича, керівника комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них Печерського району м. Києва», за 2016 рік”
 24. Рішення № 1462 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Калашникова Костянтина Григоровича, старшого оперуповноваженого з ОВС УКР Головного управління Національної поліції в Харківській області, за 2016 рік”
 25. Рішення № 1463 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Максички Юрія Івановича, голови сільськогосподарського фермерського господарства “Перлина”, депутата Лебединської районної ради Сумської області VII скликання, за 2016 рік”
 26. Рішення № 1464 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мележик Неоніли Іванівни, судді Вищого господарського суду України, за 2016 рік”
 27. Рішення № 1465 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Моргуна Олександра Андрійовича, колишнього першого заступника начальника міжрегіональної митниці Державної фіскальної служби України, за 2016 та 2017 роки (перед звільненням)”
 28. Рішення № 1466 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Назаренка Віктора Олександровича, Голови Державної прикордонної служби України (звільненого Указом Президента України від 25.07.2017 №192/2017, за 2015 та 2016 роки”
 29. Рішення № 1467 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Проуторової Тетяни Андріївни, начальника слідчого відділення Індустріального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, за 2016 рік”
 30. Рішення № 1468 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Рибалки Володимира Мефодійовича, заступника керівника комунального підприємства “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району” міста Києва, за 2016 рік”
 31. Рішення № 1469 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Хуповець Любов Михайлівни, секретаря Івано-Шийчинської сільської ради Богодухівського району Харківської області, за 2016 рік”
 32. Рішення № 1470 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бабаком Сергієм Богдановичем, директором департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради”
 33. Рішення № 1471 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Бурбаком Максимом Юрійовичем, народним депутатом України”
 34. Рішення № 1472 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Бутом Дмитром Сергійовичем, заступником начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України”
 35. Рішення № 1473 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Воропаєвим Юрієм Миколайовичем, народним депутатом України”
 36. Рішення № 1474 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Галаєвим Рустамом Магомед-Шаріповичем, начальником управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органами органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області”
 37. Рішення № 1475 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Муль Тетяною Романівною, секретарем Іллічівського районного суду м. Маріуполя Донецької області”
 38. Рішення № 1476 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Поляковим Максимом Анатолійовичем, народним депутатом України”
 39. Рішення № 1477 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Приймачуком Сергієм Івановичем, директором Національного природного парку “Святі гори”, депутатом Святогірської міської ради Донецької області”
 40. Рішення № 1478 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016роки, поданих Смітюхом Василем Євдокимовичем, начальником відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури міста Києва”
 41. Рішення № 1479 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Соболєвим Вячеславом Олександровичем, депутатом Київської обласної ради”
 42. Рішення № 1480 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016рік, поданої Тонюком Володимиром Івановичем, головою Новогребельської сільської ради Бородянського району Київської області”
 43. Рішення № 1481 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Басарабом Сергієм Михайловичем, заступником Голови Івано-Франківської обласної ради”
 44. Рішення № 1482 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Ільяшенком Миколою Вікторовичем, першим заступником начальника ГУ ДФС у м. Києві”
 45. Рішення № 1483 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ільяшенком Миколою Вікторовичем, першим заступником начальника ГУ ДФС у м. Києві”
 46. Рішення № 1484 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Кирилюком Олегом Васильовичем, начальником Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області”
 47. Рішення № 1485 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кирилюком Олегом Васильовичем, начальником Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області”
 48. Рішення № 1486 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Кіяшко Наталією Володимирівною, начальником Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління ДФС у місті Києві”
 49. Рішення № 1487 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кіяшко Наталією Володимирівною, начальником Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління ДФС у місті Києві”
 50. Рішення № 1488 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кримським Андрієм Олександровичем, начальником відділу боротьби з митними правопорушеннями, заступником начальника Полтавської митниці ДФС”
 51. Рішення № 1489 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Куліковою Юлією Володимирівною, заступником начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України”
 52. Рішення № 1490 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Купчиком Дмитром Олександровичем, начальником відділу інформаційних технологій прокуратури Кіровоградської області”
 53. Рішення № 1491 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Лісовим Ярославом Анатолійовичем, заступником керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області”
 54. Рішення № 1492 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Михальською Юлією Борисівною, суддею Київського апеляційного господарського суду”
 55. Рішення № 1493 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Омеляном Володимиром Володимировичем, Міністром інфраструктури України”
 56. Рішення № 1494 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Сорочинським Олександром Вячеславовичем, директором Вінницької філії державного підприємства “Національні інформаційні системи”
 57. Рішення № 1495 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Бенедисюку Ігорю Михайловичу, Голові Вищої ради правосуддя стосовно Мазур Лідії Михайлівни, судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ)
 58. Рішення № 1496 “Про внесення припису пропорушення вимог законодавстващодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів,інших порушень закону” (Федорчаку Віктору Васильовичу, начальнику Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області стосовно Паласа Василя Васильовича, начальника медичної служби ГУ ДСНС в Одеській області)
 59. Рішення № 1497 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Шевцовій Катерині Володимирівні, керівнику Харківської місцевої прокуратури № 1 Харківської області стосовно Старченко Юлії Петрівни, прокурора Холодногірського відділу Харківської місцевої прокуратури № 1 Харківської області)
 60. Рішення № 1498 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення” (Бученко Максим Васильович, заступник директора Департаменту – начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації))
 61. Рішення № 1499 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення” (Павлов Єгор Олегович, який працював секретарем судового засідання Дзержинського районного суду м. Харкова)
 62. Рішення № 1500 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Бондарю Володимиру Нальковичу, заступнику Голови державного агентства лісових ресурсів України стосовно Мостепанюка Андрія Андрійовича, директора державного підприємства “Харківська лісова науково-дослідна станція”)
 63. Рішення № 1501 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення” (Ткаліч Ганна Іванівна, заступник директора департаменту – начальник управління економіки природокористування та поводження з відходами департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації)
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр