НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
397
подано
партіями звітів
693.17
млн.грн. перераховано
партіям
446
затверджено висновків
щодо перевірок
628
протоколів
складено
Перевірка політичних партій

Засідання НАЗК 17 серпня 2017 року

Герб України

Порядок денний

Протокол

Проекти рішень:

 1. Про погодження антикорупційної програми Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2017 рік.
 2. Про погодження антикорупційної програми Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України на 2017 рік.
 3. Про погодження антикорупційної програми Державного агентства України з питань кіно на 2017 рік.
 4. Про погодження антикорупційної програми Херсонської обласної державної адміністрації на 2017 рік.
 5. Про схвалення висновку до проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги” (реєстр. № 6674 від 10 липня 2017 року).
 6. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Баранова Миколи Юрійовича, начальника відділу прокуратури міста Києва, за 2016 рік.
 7. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Баштана Олега Васильовича, депутата Черкаської обласної ради, за 2016 рік.
 8. Про розгляд інформації, зазначеної у зверненні народного депутата України Голуба В.В., щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Войцехівського Віталія Олександровича, міського голови м. Золотоноша Черкаської області, за 2016 рік.
 9. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Воронова Дмитра Миколайовича, Олешківського міського голови Херсонської області, за 2016 рік.
 10. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, народного депутата України Галасюка Віктора Валерійовича, за 2015 та 2016 роки.
 11. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Ганюка Руслана Володимировича, першого заступника начальника ГУ ДФС у Львівській області, за 2015 рік.
 12. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гузь Тетяни Григорівни, провідного спеціаліста відділу документального забезпечення прокуратури м. Києва, за 2016 рік.
 13. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Денисюка Петра Дмитровича, голови Рівненського міського суду Рівненської області, за 2016 рік.
 14. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Генеральної прокуратури України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Долгополова Сергія Віталійовича, першого заступника Головного військового прокурора Генеральної прокуратури України, за 2015 та 2016 роки.
 15. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Іллюка Дмитра Федоровича, старшого слідчого прокуратури міста Києва, за 2016 рік.
 16. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Калініченка В’ячеслава Анатолійовича, депутата Сумської міської ради, за 2016 рік.
 17. Про розгляд інформації, зазначеної у заяві субʼєкта звернення, надісланої Національним антикорупційним бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Караченцева Ігоря Володимировича, судді Харківського районного суду Харківської області, за 2016 рік.
 18. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Козіна Павла Івановича, начальника Знам’янського відділення Олександрійської ДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, за 2016 рік.
 19. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кондратюк Наталії Ігорівни, головного спеціаліста відділу фінансового та бухгалтерського обліку прокуратури м. Києва, за 2016 рік.
 20. Про розгляд інформації, зазначеної у листі суб’єкта звернення щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кононенка Альберта Васильовича, депутата Харківської обласної ради, за 2016 рік.
 21. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Генеральної прокуратури України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кравченка Руслана Андрійовича, прокурора відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, за 2015 та 2016 роки.
 22. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Генеральної прокуратури України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Лівочки Олександра Васильовича, першого заступника прокурора Донецької області, за 2015 та 2016 роки.
 23. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Маринкевича Тараса Богдановича, начальника рятувальної парашутно-десантної групи в/ч В5082, за 2016 рік.
 24. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Генеральної прокуратури України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Матолич Марти Ростиславівни, прокурора організаційно-методичного відділу управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України, за 2015 та 2016 роки.
 25. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Олійника Вячеслава Сергійовича, прокурора Київської місцевої прокуратури № 5, за 2016 рік.
 26. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Орлової Олени Сергіївни, спеціаліста Київської місцевої прокуратури № 6, за 2016 рік.
 27. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Пащенко Андрія Миколайовича, начальника Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, за 2015 та 2016 роки.
 28. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Радченка Андрія Володимировича, начальника Луганської митниці ДФС, за 2015 та 2016 роки.
 29. Про розгляд інформації, зазначеної у заяві субʼєкта звернення, надісланої Національним антикорупційним бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Радченка Петра Петровича, голови Горбулівської сільської ради Черняхівського району Житомирської області, за 2016 рік.
 30. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Савчука Юрія Петровича, народного депутата України, за 2015 рік.
 31. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Славкіної Марини Анатоліївни, провідного фахівця з питань врегулювання неплатоспроможності банків Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за 2016 рік.
 32. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Тарасюка Юрія Віталійовича, прокурора відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури міста Києва, за 2016 рік.
 33. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Уздемира Андрія Аркадійовича, прокурора Київської місцевої прокуратури № 3, за 2016 рік.
 34. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Федоряка Віктора Юрійовича, депутата Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, за 2016 рік.
 35. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Цветкової Ірини Юріївни, депутата Харківської міської ради.
 36. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Цуканова Ростислава Руслановича, прокурора Київської місцевої прокуратури № 6, за 2016 рік.
 37. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Чорноштан Альони Сергіївни, прокурора відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури міста Києва, за 2016 рік.
 38. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Бурдиляком Сергієм Анатолійовичем, Надзвичайним і Повноважним Послом посольства України в Ісламській Республіці Іран, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення.
 39. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Гінак Аллою Федорівною, Білгород-Дністровським міським головою, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення. 
 40. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Купченком Віктором Леонідовичем, головою Миколаївської районної ради Одеської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 41. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Лушпієнком Миколою Миколайовичем, начальником ГУНП у Сумській області, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення.
 42. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Мельничуком Сергієм Петровичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.
 43. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік та за період з 01 січня по 01 червня 2017 року, поданих Олексієнко Вікторією Сергіївною, прокурором Київської місцевої прокуратури № 5 міста Києва, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення.
 44. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданою Патокою Оленою Петрівною, начальником відділу з питань бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Бородянської селищної ради, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення.
 45. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік та перед звільненням за період 01.01.2017 – 24.02.2017, поданих Першиним Олегом Володимировичем, колишнім старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ Управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, на підставі інформації, отриманої від Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
 46. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Сазоновою Тетяною Юріївною, директором з фінансових питань ДП “Прозоро”, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 47. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Смолянським Ігорем Миколайовичем, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств Генічеської міської ради, на підставі інформації, отриманої від Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області.
 48. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Яковюком Геннадієм Володимировичем, депутатом Фастівської міської ради, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення.
 49. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Яценком Олексієм Михайловичем, суддею Цюрупинського районного суду Херсонської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 50. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Гонтаревою Валерією Олексіївною.
 51. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Крикливим Олегом Миколайовичем.
 52. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Міщенком Олегом Вікторовичем.
 53. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік та перед звільненням, поданих Рибинським Андрієм Ігоровичем.
 54. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Соколовим Олегом Анатолійовичем.
 55. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Трофименко Наталією Володимирівною.
 56. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Циміданом Петром Федоровичем.
 57. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шкурком Ігорем Олеговичем.
 58. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Бутом Дмитром Сергійовичем.
 59. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Вернидубом Вячеславом Анатолійовичем.
 60. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Гурою Сергієм Вікторовичем.
 61. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Ждановим Ігорем Олександровичем.
 62. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Зубком Геннадієм Григоровичем.
 63. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Кириленком Вʼячеславом Анатолійовичем.
 64. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Кістіоном Володимиром Євсевійовичем.
 65. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кістіоном Володимиром Євсевійовичем.
 66. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Климпуш-Цинцадзе Іванною Орестівною.
 67. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Начиняним Дмитром Станіславовичем.
 68. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Плюшком Ігорем Анатолійовичем.
 69. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Саєнком Олександром Сергійовичем.
 70. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Саєнком Олександром Сергійовичем.
 71. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Франтовською Тетяною Іванівною.
 72. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Черепнею Галиною Миколаївною.
 73. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Шевчук Світланою Ростиславівною.
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр