НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
45
судових справ викривачів
супровід яких здійснює НАЗК
461
антикорупційних
програм перевірено
160
антикорупційних
експертиз проведено
12502
кількість осіб внесених
до реєстру корупціонерів
Запобігання та протидія корупції

Засідання НАЗК 21 серпня 2017 року

Герб України

Порядок денний

Протокол

Проекти рішень:

 1. Про скасування рішення Національного агентства з питань запобігання корупції.
 2. Про погодження проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань цивільного захисту”.
 3. Про погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року”.
 4. Про затвердження Звіту про виконання Плану роботи Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017 рік, за І півріччя 2017 року.
 5. Про погодження антикорупційної програми Верховного Суду України на 2017 рік.
 6. Про погодження антикорупційної програми Державного агентства рибного господарства України на 2017 рік.
 7. Про погодження антикорупційної програми Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на 2017 рік.
 8. Про погодження антикорупційної програми Державної служби статистики України на 2017 рік.
 9. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. (Новаку С.Р. Укравтодор).
 10. Про взяття акта перевірки до відома та врахування в роботі.
 11. Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2014 р. № 85”.
 12. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Пилипчука Сергія Івановича, заступника голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
 13. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Горішнього Михайла Васильовича, начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради.
 14. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Губерським Леонідом Васильовичем, ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 15. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Якушко Інною Валеріївною, начальником управління аудиту у сфері матеріального виробництва ГУ ДФС у м. Києві, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.
 16. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Баланом Михайлом Валерійовичем.
 17. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Візнюком Петром Миколайовичем.
 18. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Добродомовим Дмитром Євгеновичем.
 19. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Доценко Валерієм Анатолійовичем.
 20. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кеєр Софією-Оленою Василівною.
 21. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Лапою Володимиром Івановичем.
 22. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Рубаном Максимом Олександровичем.
 23. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Рубан Наталією Іванівною.
 24. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Стороженком Сергієм Володимировичем.
 25. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бабієм Юрієм Юрійовичем.
 26. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Мартиняком Сергієм Васильовичем.
 27. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Углавою Гізо Трістановичем.
 28. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Голубовим Дмитром Івановичем.
 29. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Балицькою Ольгою Станіславівною.
 30. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кісільовою Ганною Валентинівною.
 31. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шуткою Андрієм Богдановичем.
 32. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Радімушкіною Тетяною Ігорівною.
 33. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Веприцьким Романом Сергійовичем.
 34. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бобровником Олександром Вікторовичем.
 35. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Криштопою Ігорем Петровичем.
 36. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Клімкіним Павлом Анатолійовичем.
 37. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ждановим Ігорем Олександровичем.
 38. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Семераком Остапом Михайловичем.

Рішення:

 1. Рішення №448 “Про погодження антикорупційної програми Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2017 рік”
 2. Рішення №449 “Про погодження антикорупційної програми Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України на 2017 рік”
 3. Рішення №450 “Про погодження антикорупційної програми Державного агентства України з питань кіно на 2017 рік”
 4. Рішення №451 “Про погодження антикорупційної програми Херсонської обласної державної адміністрації на 2017 рік”
 5. Рішення №452 “Про погодження антикорупційної програми Верховного Суду України на 2017 рік”
 6. Рішення №453 “Про погодження антикорупційної програми Державного агентства рибного господарства України на 2017 рік”
 7. Рішення №454 “Про погодження антикорупційної програми Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на 2017 рік”
 8. Рішення №455 “Про погодження антикорупційної програми Державної служби статистики України на 2017 рік”
 9. Рішення №456 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. (Укравтодор, Новак С.Р.)”
 10. Рішення №457 “Про зняття з розгляду питання “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Вища рада правосуддя, Струков О.М.)”
 11. Рішення №458 “Про взяття акта перевірки до відома та врахування в роботі”
 12. Рішення №459 “Про врахування зауважень Міністерства юстиції України до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.07.2017 № 265 “Про затвердження Переліку посад, пов’язаних з високим рівнем корупційних ризиків, та Переліку посад з підвищеним корупційним ризиком”
 13. Рішення №460 “Про схвалення висновку до проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” (щодо вдосконалення заходів запобігання конфлікту інтересів)” (реєстр. № 6740 від 17 липня 2017 року)”
 14. Рішення №461 “Про схвалення висновку до проекту Закону України “Про внесення змін до статті 27 Закону України “Про запобігання корупції” щодо роботи близьких осіб військових посадових осіб” (реєстр. № 6561 від 08 червня 2017 року)”
 15. Рішення №462 “Про скасування рішення Національного агентства з питань запобігання корупції”
 16. Рішення №463 “Про схвалення висновку до проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги” (реєстр. № 6674 від 10 липня 2017 року)”
 17. Рішення №464 ” Про погодження проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань цивільного захисту”.
 18. Рішення №465 “Про погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року”.
 19. Рішення №466 “Про затвердження Звіту про виконання Плану роботи Національного агентства з питань запобігання корупції на 2017 рік, за І півріччя 2017 року.
 20. Рішення №467 “Про схвалення висновку до проекту Закону України “Про внесення змін і доповнень до деяких законів України” (щодо запобігання корупції окремими суб’єктами виборчого процесу).
 21. Рішення №468 “Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2014 р. № 85”.
 22. Рішення №469 “Про зняття з розгляду питання “Про внесення змін у додаток до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року № 9”
 23. Рішення №470 “Про зняття з розгляду питання “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Баштана Олега Васильовича, депутата Черкаської обласної ради, за 2016 рік.
 24. Рішення №471 “Про зняття з розгляду питання “Про розгляд інформації, зазначеної у зверненні народного депутата України Голуба В.В., щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Войцехівського Віталія Олександровича, міського голови м. Золотоноша Черкаської області, за 2016 рік.
 25. Рішення №472 “Про зняття з розгляду питання “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Воронова Дмитра Миколайовича, Олешківського міського голови Херсонської області, за 2016 рік.
 26. Рішення №473 Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, народного депутата України Галасюка Віктора Валерійовича, за 2015 та 2016 роки.
 27. Рішення №474 “Про зняття з розгляду питання “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Ганюка Руслана Володимировича, першого заступника начальника ГУ ДФС у Львівській області, за 2015 рік”
 28. Рішення №475 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гоглєвої Людмили Анатоліївни, військовослужбовця в/ч 2042,за 2016 рік”
 29. Рішення №476 Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Горішнього Михайла Васильовича, начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради.
 30. Рішення №477 “Про зняття з розгляду питання “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Денисюка Петра Дмитровича, голови Рівненського міського суду Рівненської області, за 2016 рік”
 31. Рішення №478 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Іллюка Дмитра Федоровича, старшого слідчого прокуратури міста Києва, за 2016 рік”
 32. Рішення №479 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Калініченка В’ячеслава Анатолійовича, депутата Сумської міської ради, за 2016 рік.
 33. Рішення №480 “Про розгляд інформації, зазначеної у заяві субʼєкта звернення, надісланої Національним антикорупційним бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Караченцева Ігоря Володимировича, судді Харківського районного суду Харківської області, за 2016 рік”
 34. Рішення №481 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Козіна Павла Івановича, начальника Знам’янського відділення Олександрійської ДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, за 2016 рік.
 35. Рішення №482 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кондратюк Наталії Ігорівни, головного спеціаліста відділу фінансового та бухгалтерського обліку прокуратури м. Києва, за 2016 рік”
 36. Рішення №483 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Максиміва Ігоря Григоровича, начальника муніципальної поліції Тернопільської міської ради, за 2016 рік”
 37. Рішення №484 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Маринкевича Тараса Богдановича, начальника рятувальної парашутно-десантної групи в/ч В5082, за 2016 рік”
 38. Рішення №485 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Генеральної прокуратури України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Матолич Марти Ростиславівни, прокурора організаційно-методичного відділу управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України, за 2015 та 2016 роки”
 39. Рішення №486 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Олійника Вячеслава Сергійовича, прокурора Київської місцевої прокуратури № 5, за 2016 рік”
 40. Рішення №487 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Орлової Олени Сергіївни, спеціаліста Київської місцевої прокуратури № 6, за 2016 рік”
 41. Рішення №488 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Паламарчука Олександра Івановича, депутата Києво-Святошинської ради 7 скликання, за 2016 рік”
 42. Рішення №489 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Палиці Ігоря Петровича, голови Волинської обласної ради, за 2016 рік”
 43. Рішення №490 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Панова Віталія Володимировича, директора Комунального підприємства “Харківводоканал” та депутата Харківської обласної ради, за 2016 рік”
 44. Рішення №491 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні ГУ ДФС у Рівненській області, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Паньковецького Віталія Борисовича, начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області, за 2015 та 2016 роки”
 45. Рішення №492 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Пилипчука Сергія Івановича, заступника голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації”
 46. Рішення №493 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Продан Марини Вікторівни, помічника судді Соломʼянського районного суду міста Києва, за 2016 рік”
 47. Рішення №494 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Радченка Андрія Володимировича, начальника Луганської митниці ДФС, за 2015 та 2016 роки”
 48. Рішення №495 “Про розгляд інформації, зазначеної у заяві субʼєкта звернення, надісланої Національним антикорупційним бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Радченка Петра Петровича, голови Горбулівської сільської ради Черняхівського району Житомирської області, за 2016 рік”
 49. Рішення №496 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Стародубцева Олександра Євгенійовича, директора департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за 2015 та 2016 роки”
 50. Рішення №497 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Тарасюка Юрія Віталійовича, прокурора відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури міста Києва, за 2016 рік”
 51. Рішення №498 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Тимофєєвої Надії Миколаївни, директора Комунального підприємства “Комбінат дитячого харчування”, за 2016 рік”
 52. Рішення №499 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Уздемира Андрія Аркадійовича, прокурора Київської місцевої прокуратури № 3, за 2016 рік”
 53. Рішення №500 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Федоряка Віктора Юрійовича, депутата Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, за 2016 рік”
 54. Рішення №501 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Цветкової Ірини Юріївни, депутата Харківської міської ради”
 55. Рішення №502 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Цуканова Ростислава Руслановича, прокурора Київської місцевої прокуратури № 6, за 2016 рік.
 56. Рішення №503 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Чорноштан Альони Сергіївни, прокурора відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури міста Києва, за 2016 рік.
 57. Рішення №504 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Бурдиляком Сергієм Анатолійовичем, Надзвичайним і Повноважним Послом посольства України в Ісламській Республіці Іран, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення”
 58. Рішення №505 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Гінак Аллою Федорівною, Білгород-Дністровським міським головою, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 59. Рішення №506 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після звільнення за 2016 рік, поданої Кислюком Андрієм Павловичем, старшим слідчим з особливо важливих справ третього відділу кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань ОВП ДФС, на підставі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України.
 60. Рішення №507 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Купченком Віктором Леонідовичем, головою Миколаївської районної ради Одеської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 61. Рішення №508 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Лушпієнком Миколою Миколайовичем, начальником ГУНП у Сумській області, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення.
 62. Рішення №509 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ляшенком Олександром Миколайовичем, заступником начальника відділу організації викриття економічних злочинів оперативного управління Київської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.
 63. Рішення №510 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Мельничуком Сергієм Петровичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.
 64. Рішення №511 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Никифорець Юлією Іллівною, слідчою Шевченківського ВП ЧВП ГУ НП в Чернівецькій області, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення.
 65. Рішення №512 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданою Патокою Оленою Петрівною, начальником відділу з питань бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Бородянської селищної ради, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення”
 66. Рішення №513 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік та перед звільненням за період 01.01.2017 – 24.02.2017, поданих Першиним Олегом Володимировичем, колишнім старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ Управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, на підставі інформації, отриманої від Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
 67. Рішення №514 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Сазоновою Тетяною Юріївною, директором з фінансових питань ДП “Прозоро”, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 68. Рішення №515 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Смолянським Ігорем Миколайовичем, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств Генічеської міської ради, на підставі інформації, отриманої від Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області.
 69. Рішення №516 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Ткачуком Павлом Петровичем, начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.
 70. Рішення №517 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Чуйковим Вадимом Сергійовичем, прокурором прокуратури Київської області, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення.
 71. Рішення №518 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Якушко Інною Валеріївною, начальником управління аудиту у сфері матеріального виробництва ГУ ДФС у м. Києві, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.
 72. Рішення №519 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Яценком Олексієм Михайловичем, суддею Цюрупинського районного суду Херсонської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 73. Рішення №520 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Агафоновою Наталією Володимирівною.
 74. Рішення №521 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бабієм Юрієм Юрійовичем.
 75. Рішення №522 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Баланом Михайлом Валерійовичем.
 76. Рішення №523 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Балицькою Ольгою Станіславівною.
 77. Рішення №524 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Березкіним Станіславом Семеновичем.
 78. Рішення №525 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бобровником Олександром Вікторовичем.
 79. Рішення №526 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Бугайчуком Ігорем Володимировичем.
 80. Рішення №527 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Бурец Оксаною Костянтинівною.
 81. Рішення №528 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Вдовіченком Миколою Миколайовичем.
 82. Рішення №529 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Веприцьким Романом Сергійовичем.
 83. Рішення №530 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Візнюком Петром Миколайовичем.
 84. Рішення №531 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ворушиліним Костянтином Миколайовичем.
 85. Рішення №532 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Гаврилюком Романом Володимировичем.
 86. Рішення №533 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Гоєм Анатолієм Олександровичем.
 87. Рішення №534 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Голубовим Дмитром Івановичем.
 88. Рішення №535 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Гонтаревою Валерією Олексіївною.
 89. Рішення №536 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Грозаном Артуром Володимировичем.
 90. Рішення №537 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Добродомовим Дмитром Євгеновичем.
 91. Рішення №538 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Доценко Валерієм Анатолійовичем.
 92. Рішення №539 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Запорожцем Олександром Анатолійовичем.
 93. Рішення №540 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Запотічним Андрієм Ігоровичем.
 94. Рішення №541 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Захожою Оленою Анатоліївною.
 95. Рішення №542 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Зеленюк Галиною Павлівною.
 96. Рішення №543 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Карпенком Віталієм Олександровичем.
 97. Рішення №544 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кеєр Софією-Оленою Василівною.
 98. Рішення №545 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ківою Андрієм Олександровичем.
 99. Рішення №546 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кісільовою Ганною Валентинівною.
 100. Рішення №547 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Корніловою Жанною Олександрівною.
 101. Рішення №548 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Короченцевим Сергієм Юрійовичем.
 102. Рішення №549 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Кривденко Веронікою Олегівною.
 103. Рішення №550 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Крикливим Олегом Миколайовичем.
 104. Рішення №551 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Криштопою Ігорем Петровичем.
 105. Рішення №552 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданих Ладухою Віктором Борисовичем.
 106. Рішення №553 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Лапою Володимиром Івановичем.
 107. Рішення №554 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Логвіним Володимиром Олександровичем.
 108. Рішення №555 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Лостіком Юрієм Юрійовичем.
 109. Рішення №556 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Мартиняком Сергієм Васильовичем.
 110. Рішення №557 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Маслюком Сергієм Володимировичем.
 111. Рішення №558 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Міщенком Олегом Вікторовичем.
 112. Рішення №559 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Назаруком Сергієм Леонідовичем.
 113. Рішення №560 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Ордою Оленою Олександрівною.
 114. Рішення №561 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Орловським Анатолієм Йосиповичем.
 115. Рішення №562 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Познаховським Святославом Анатолійовичем.
 116. Рішення №563 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Радімушкіною Тетяною Ігорівною.
 117. Рішення №564 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік та перед звільненням, поданих Рибинським Андрієм Ігоровичем.
 118. Рішення №565 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Рубан Наталією Іванівною.
 119. Рішення №566 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Рубаном Максимом Олександровичем.
 120. Рішення №567″Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Русило Ольгою Вікторівною.
 121. Рішення №568 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Савенком Віталієм Миколайовичем.
 122. Рішення №569 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Сєдіним Дмитром Володимировичем.
 123. Рішення №570 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Соколовим Олегом Анатолійовичем.
 124. Рішення №571 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Степаненко Іриною Олександрівною.
 125. Рішення №572 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Стороженком Сергієм Володимировичем.
 126. Рішення №573 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Тавожнянським Юрієм Вікторовичем.
 127. Рішення №574 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, яку подав Танривердієв Іса Муса Oгли.
 128. Рішення №575 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Тимченком Дмитром Віталійовичем”
 129. Рішення №576 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Торчинюком Вадимом Георгійовичем”
 130. Рішення №577 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Трофименко Наталією Володимирівною”
 131. Рішення №578 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Углавою Гізо Трістановичем”
 132. Рішення №579 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Циміданом Петром Федоровичем”
 133. Рішення №580 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шевчуком Віктором Олександровичем”
 134. Рішення №581 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шкурком Ігорем Олеговичем.
 135. Рішення №582 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шуткою Андрієм Богдановичем.
 136. Рішення №583 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Бутом Дмитром Сергійовичем.
 137. Рішення №584 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Ждановим Ігорем Олександровичем.
 138. Рішення №585 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ждановим Ігорем Олександровичем.
 139. Рішення №586 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Зубком Геннадієм Григоровичем.
 140. Рішення №587 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Кириленком Вʼячеславом Анатолійовичем.
 141. Рішення №588 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Кістіоном Володимиром Євсевійовичем.
 142. Рішення №589 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кістіоном Володимиром Євсевійовичем.
 143. Рішення №590 “Про зняття з розгляду питання “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Климпуш-Цинадзе Іванною Орестівною”
 144. Рішення №591 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Клімкіним Павлом Анатолійовичем.
 145. Рішення №592 “Про зняття з розгляду питання “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Начиняним Дмитром Станіславовичем.
 146. Рішення №593 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Рибалкою Сергієм Вікторовичем.
 147. Рішення №594 “Про зняття з розгляду питання “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Саєнком Олександром Сергійовичем.
 148. Рішення №595 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Саєнком Олександром Сергійовичем.
 149. Рішення №596 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Семераком Остапом Михайловичем.
 150. Рішення №597 “Про зняття з розгляду питання “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Стецем Юрієм Ярославовичем.
 151. Рішення №598 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Франтовською Тетяною Іванівною.
 152. Рішення №599 “Про зняття з розгляду питання “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Черепнею Галиною Миколаївною.
 153. Рішення №600 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Шевцовим Андрієм Гаррієвичем.
 154. Рішення №601 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Шевчук Світланою Ростиславівною.

Позачергове засідання

Рішення:

 1. Рішення №602 “Про внесення змін у додаток до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року №9”
 2. Рішення №603 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Климпуш-Цинцадзе Іванною Орестівною”
 3. Рішення №604 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Порошенком Петром Олексійовичем”
 4. Рішення №605 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Порошенком Петром Олексійовичем”
 5. Рішення №606 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої Саєнком Олександром Сергійовичем”
 6. Рішення №607 “Про результати здійснення повної перевірки деклараційї особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Стецем Юрієм Ярославовичем”
 7. Рішення №608 “Про розгляд інформації, зазначеної у депутатському зверненні народного депутата України Лещенка С. А., щодо проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої народним депутатом України Пацканом Валерієм Васильовичем, за 2016 рік” 
 8. Рішення №609 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої заступником начальника ГУ НП – начальником СУ ГУ НП у Львівській області Самарчуком Миколою Володимировчем, за 2016 рік”
 9. Рішення №610 “Про результати здійснення повної перевірки деклараційї особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Абрам’яком Сергієм Михайловичем, депутатом Івано-Франківської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр