НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
425
протоколів
складено
221
обгрунтованих
висновків скасовано
3118
направлено матеріалів
до Нацполіції
28 тис.
проведених
спецперевірок
Своєчасності подання декларацій та спецперевірки

Засідання НАЗК 6 липня 2017 року

Герб України
 1. Про затвердження Методології визначення розміру (суми) внеску на підтримку політичної партії у формі робіт, товарів та послуг.
 2. Про затвердження висновків про результати аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за перший квартал 2017 року.
 3. Про погодження антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2017 рік.
 4. Про погодження антикорупційної програми Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ на 2017 рік.
 5. Про погодження антикорупційної програми Державного агентства резерву України на 2017 рік.
 6. Про погодження антикорупційної програми Державної аудиторської служби України на 2017 рік.
 7. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Міністерство юстиції України).
 8. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Тернівська районна у місті Кривому Розі рада Дніпропетровської області).
 9. Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами.
 10. Про схвалення проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” щодо підвищення ролі уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції”.
 11. Про затвердження Переліку посад, пов’язаних з високим рівнем корупційних ризиків та Переліку посад з підвищеним корупційним ризиком.
 12. Про направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Бардадим Є.В.).
 13. Про направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Леперда В.Ю.).
 14. Про направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Шулім В.Г.).
 15. Про затвердження Орієнтовного плану-графіка проведення тренінгів для працівників апарату Національного агентства з питань запобігання корупції на ІІ півріччя 2017 року.
 16. Про внесення змін до Розʼяснення щодо застосування окремих положень Закону України “Про запобігання корупції” стосовно заходів фінансового контролю.
 17. Про схвалення висновку до проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” (щодо віднесення до суттєвих змін у майновому стані отримання певних видів доходу) (реєстр. № 6499 від 25 травня 2017 року)”.
 18. Про скасування рішень Національного агентства з питань запобігання корупції
 19. Про внесення змін до Форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
 20. Про внесення змін до Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
 21. Про внесення змін до Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
 22. Про внесення змін до Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.
 23. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки поданих Афоніним Дмитром Михайловичем
 24. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 рік поданих Афоніною Людмилою Іванівною
 25. Про проведення повної перевірки декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік поданої Варвянським Вадимом Юрійовичем
 26. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки поданих Жеребцовим Євгенієм Михайловичем
 27. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки поданих Никифоруком Андрієм Степановичем
 28. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік поданої Ярошем Олексієм Івановичем
 29. Про відмову у проведенні повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки поданої Бобко Тетяною Валерієвно
 30. Про відмову у проведенні повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки поданої Вишиванюком Олегом Богдановичем
 31. Про відмову у проведенні повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015–2016 роки поданих Дем’яненко Іриною Володимирівною
 32. Про відмову у проведенні повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015–2016 роки поданих Зайцевим Юрієм Олександровичем
 33. Про відмову у проведенні повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік Косяченком Олександром Олександровичем

Рішення:

 1. Рішення №258 “Про погодження антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2017 рік”
 2. Рішення №259 “Про погодження антикорупційної програми Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ на 2017 рік”
 3. Рішення №260 “Про погодження антикорупційної програми Державного агентства резерву України на 2017 рік”
 4. Рішення №261 “Про погодження антикорупційної програми Державної аудиторської служби України на 2017 рік”
 5. Рішення №262 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Міністерство юстиції України)”
 6. Рішення №263 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Тернівська районна у місті Кривому Розі рада Дніпропетровської області)”
 7. Рішення №264 “Про схвалення проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” щодо підвищення ролі уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції”.
 8. Рішення №266 “Про направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Бардадим Є.В.)
 9. Рішення №267 “Про направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Леперда В.Ю.)”
 10. Рішення №268 “Про направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Шулім В.Г.)”
 11. Рішення №269 “Про схвалення висновку до проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” (щодо віднесення до суттєвих змін у майновому стані отримання певних видів доходу) (реєстр. № 6499 від 25 травня 2017 року)”
 12. Рішення №270 “Про скасування рішень Національного агентства з питань запобігання корупції”
 13. Рішення №271 “Про внесення змін до Форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”
 14. Рішення №273 “Про внесення змін до Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”
 15. Рішення №274 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Афоніним Дмитром Михайловичем, на підставі інформації отриманої від Луганського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України”
 16. Рішення №275 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Афоніною Людмилою Іванівною, на підставі інформації отриманої від Луганського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України”
 17. Рішення №276 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Варявнським Вадимом Юрійовичем”
 18. Рішення №277 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Жеребцовим Євгенієм Михайловичем на підставі інформації”
 19. Рішення №278 “”Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Никифоруком Андрієм Степановичем, на підстаі інформації, отриманої від Прокуратури Чернівецької області”
 20. Рішення №279 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ярошем Олексієм Івановичем”
 21. Рішення №280 “Про відмову у проведенні повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Бобко Тетяною Валерійовною, за результатами розгляду листа”
 22. Рішення №281 “Про відмову у проведенні повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданої Вишиванюком Олегом Богдановичем, на підставі інформації отриманої від прокуратури Івано-Франківської області”
 23. Рішення №282 “Про відмову у проведенні повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015–2016 роки, поданих Дем’яненко Іриною Володимирівною за результатами розгляду листа”
 24. Рішення №283 “Про відмову у проведенні повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015–2016 роки, поданих Зайцевим Юрієм Олександровичем, за результатами розгляду скарги”
 25. Рішення №284 “Про відмову у проведенні повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Косяченком Олександром Олександровичем, за результатами розгляду повідомлення про корупційне кримінальне правопорушення”
 26. Рішення №285 “Про внесення змін до Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій”
 27. Рішення №286 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами” (втратило чинність згідно з наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.02.2020 № 75/20)
 28. Рішення №287 “Про затвердження змін до положень про самостійні структурні підрозділи апарату Національного агентства з питань запобігання корупції”
 29. Рішення №288 “Про схвалення проекту розпорядження КМУ “Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження КМУ від 9 червня 2011 року №553”
 30. Рішення №289 “Про проведення повної перевірки декдарації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, поданої Давтяном Олександром Степановичем, на підставі інформації, отриманої від Управління проблемних кредитів (м. Одеса) Департаменту проблемних кредитів АТ “Райффайзен банк Аваль”
 31. Рішення №290 “Про проведення повної перевірки декдарації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, поданої Зваричем Романом Миколайовичем на підставі інформації отриманої”
 32. Рішення №291 “Про проведення повної перевірки декдарації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки, поданих Іванюк Вірою Володимирівною на підставі інформації отриманої від ГО “Всеукраїнське об’єднання “Захист Нації”
 33. Рішення №292 “Про проведення повної перевірки декдарації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, поданої Кайбулаєвою Ельзарою Шевхіївною на підставі інформації отриманої від прокуратури Херсонської області”
 34. Рішення №293 Про проведення повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки, поданих Коноваловим Володимиром Івановичем на підставі інформації отриманої від прокуратури Херсонської області”
 35. Рішення №294 “Про проведення повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки, поданих Котенджи Яною Владиславівною на підставі інформації надісланої листом до Національного антикорупційного бюро України”
 36. Рішення №295 “Про проведення повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки, поданих Лємешевим Павлом Олеговичем на підставі інфомрації, отриманої від військової прокуратури Центрального регіону України”
 37. Рішення №296 “Про проведення повної перевірки декдарації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Молдованенко Тетяною Анатолієвною на підставі заяви надісланої листом до Національного антикорупційного бюро України”
 38. Рішення №297 “Про проведення повної перевірки декдарації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік Про проведення повної перевірки декдарації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Паласом Василем Васильовичем на підставі повідомлення отриманого від ГО “Рада захисту законності та порядку”
 39. Рішення №298 “Про проведення повної перевірки декдарації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 рік поданої Терещенком Олегом Євгенійовичем отриманої від ГО “Імпічмент”
 40. Рішення №299 “Про проведення повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки, поданих Шандриком В’ячеславом Івановичем на підставі інформації отриманої від НАБУ”
 41. Рішення №300 “Про проведення повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Шовковим Віталєім Петровичем на підставі інформації отриманої”
 42. Рішення №301 “Про відмову у проведенні повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, поданої Бабаченком Анаталієм Герасимовичем, за результатами розгляду анонімного звернення”
 43. Рішення №302 “Про відмову у проведенні повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Вороновським Анатолієм Миколайовичем, за результатами розгляду скарги”
 44. Рішення №303 “Про відмову у проведенні повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Льовочкіним Сергієм Володимировичем за результатами розгляду скарги”
 45. Рішення №304 “Про відмову у проведенні повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Мельник Нелею Володимирівною за результатами розгляду заяви”
 46. Рішення №305 “Про відмову у проведенні повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Немченком Олександром Володимировичем за результатами розгляду заяви надісланої Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції”
 47. Рішення №306 “Про відмову у проведенні повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Онофрійчуком Вадимом Михайловичем за результатами розгляду звернення народного депутата України”
 48. Рішення №307 “Про відмову у проведенні повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Скуратовським Сергієм Івановичем за результатами розгляду депутатського звернення”
 49. Рішення №308 “Про відмову у проведенні повної перевірки декдарацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік поданої Фесуновим Артьомом Володимировичем за результатами розгляду заяви”
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр