НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Антикорупційний портал та ще п’ять продуктів НАЗК, які допоможуть нещодавно призначеному антикорупційному уповноваженому

Посилання скопійовано
Антикорупційний портал та ще п’ять продуктів НАЗК, які допоможуть нещодавно призначеному антикорупційному уповноваженому

Нова робота – це завжди складно. Складніше, якщо нова ще й сфера ваших обов’язків, а наставника, який може вам допомогти, немає.

Щоб такого не відбулося з антикорупційними уповноваженими, НАЗК підготувало спеціальну добірку ресурсів та інструментів, які допоможуть антикорупційним уповноваженим, які починають свій професійний шлях у цій сфері. 

  • Антикорупційний портал. Це спеціальний ресурс, де знаходиться актуальна інформація, яка потрібна для роботи уповноваженого. Наприклад, на ресурсі можна знайти першу веб-бібліотеку корупційних ризиків у діяльності органів влади (розділ «Каталог корупційних ризиків органів влади»). Крім того, у майбутньому на Порталі також з’явиться персональний кабінет антикорупційного уповноваженого, де ви можете одразу формувати та надсилати антикорупційну програму, а також отримувати оперативний фідбек від працівників НАЗК. (https://antycorportal.nazk.gov.ua/)
  • База знань НАЗК. Це інформаційний ресурс, де ви легко можете знайти будь-які роз’яснення НАЗК. Зокрема, там є окремий розділ “Антикорупційні уповноважені”, де зібрані всі нормативно-правові акти і методичні рекомендації для уповноважених. Також у Базі знань працює пошук за ключовим словом. (https://wiki.nazk.gov.ua/)
  • Онлайн-курс “Впливай-викривай”. Завдяки цьому безкоштовному освітньому курсу ви дізнаєтеся як розглядають повідомлення про корупцію та почуєте про успішні кейси викривачів. (https://bit.ly/3oO7yci)
  • Чек-лист з дедлайнами подання обов’язкових антикорупційних заходів. Всі обов’язкові антикорупційні заходи мають чіткий термін виконання: від повідомлення НАЗК про неподання посадовцями декларацій до проведення оцінки корупційних ризиків. Для того, щоб ви не шукали вимоги по часу у різних документах та завжди мали їх під рукою НАЗК і створило цю пам’ятку. Вона допоможе вам завжди дотримуватися дедлайнів. (https://bit.ly/3kAZ8lS)
  • Чек-лист як підготувати антикорупційну програму так, щоб вона не повернулася без розгляду. Поширеною проблемою для новачків може стати підготовка антикорупційної програми органу в якому вони працюють. Для того, щоб підготувати всі необхідні документи та надіслати їх до НАЗК без повернення, ви можете скористатися нашими рекомендаціями за посиланням (https://bit.ly/2YIfKzW).
  • Методична настанова для коректного візування документів. Саме від уповноваженого залежить, чи містить той чи інший документ органу влади корупційні ризики. З цією метою уповноважений візує усі найважливіші документи. Для того, щоб ви точно не пропустили жодного корупційного ризику, НАЗК підготувало спеціальну методологічну настанову (https://bit.ly/3oTZdDL). 

Нагадуємо, що уповноважені також можуть звернутися зі своїм питанням до Контакт-центру НАЗК за номером +38 (044) 200-06-94. Контакт-центр працює у робочі дні з 09:00 до 18:00. 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

22 Вересня 2023
НАЗК виявило необгрунтовані активи у самбірського воєнкома на понад 4,4 млн грн
21 Вересня 2023
НАЗК вітає ухвалення Закону про відновлення електронного декларування та закликає нардепів ініціювати зміни
20 Вересня 2023
Німецькі верстати, які виробляють зброю для рф: НАЗК внесло компанії SPINNER та DMG MORI до переліку міжнародних спонсорів війни 
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр