Цього ранку кияни знову прокинулися від звуків російських ракет. Зруйновано дитячий садочок та ще один будинок, який десятки дітей називали домом. Вибухи лунали і в Рівненські області. Харків та Миколаїв під ворожими обстрілами майже весь час. На 90% зруйнований рашистами Сєвєродонецьк.
Попри всі ці звірства ті, хто відповідає за виготовлення російських ракет – досі не під санкціями.
Адже ледь не найперше, що повинні зробити санкції — це паралізувати оборонно-промисловий комплекс рф. Поки санкції успішно накладають на концерни та конструкторські бюро, топ-менеджери цих заводів залишаються не покараними.
Розповідаємо, хто досі залишився поза санкційними пакетами попри те, що несе персональну відповідальність за виробництво зброї, якою вбивають українських дітей.
Росія використовує крилаті ракети «Калібр» здебільшого, щоби нищити цивільні об’єкти. Виробництвом “калібрів” займається проектно-конструкторське бюро «Новатор», генеральним директором якого є Фарід Абдрахманов. Жодна з країн-партнерів ще не наклала санкції на Абдрахманова.
Важка вогнеметна система залпового вогню «Солнцепек» та танки т-90 і т-14 - це візитівка «Уралвагонзаводу». Завод можна вважати єдиним виробником танків у рф. Він займається модернізацією танків, виготовляє нові моделі танків «Армата» і «Прорив». Після повномасштабного вторгнення рф до України УВЗ втратив доступ до товарів та технологій, які можуть посилити сектор безпеки й оборони рф та потрапив до санкційних пакетів усіх партнерів України. Водночас генеральний директор концерну, який також входить до бюро центральної ради Союзу машинобудівників росії, Олександр Потапов досі не під санкціями.
Сумнозвісний ракетний комплекс «Іскандер» розробила науково-виробнича корпорація «Конструкторське бюро машинобудування» в місті Коломна Московської області. Генеральний директор бюро — Сергій Пітіков досі не знаходиться під санкціями в жодній країні.
«Точка У» якою росіяни вдарили по вокзалу в Краматорську з написом «За детей Донбасса» виробляється «Воткінським заводом». Тоді загинуло щонайменше 52 людини разом із дітьми. Генеральний директор цього заводу Ігор Чурбанов ще не під санкціями.
Ударний вертоліт Ка-52, відомий як Алігатор, брав участь у нападах на Київщині, Харківщині, Херсонщині. Виробником Алігаторів є Арсеніївська авіаційна компанія «Прогрес» ім. Н.І. Сазикіна. Керуючим директором якої є Денис Пальцев. Пальцев не опинився під санкціями жодної з країн.
28 лютого на Харківщині було не менше семи фронтових бомбардувальників Су-34, які нищили й житлові квартали Харкова. Виробництвом цих літаків займається Новосибірський авіаційний завод ім. В.П.Чкалова. Більша частина акцій якого (74,5 %) належить компанії “Сухой». Однією із ключових осіб згаданої компанії є член Ради директорів Сергій Коротков. Попри те, що Коротков також є членом колегії Військово-промислової комісії рф та заступником генерального директора громадського акціонерного товариства «Об’єднана авіабудівна корпорація», на нього досі не накладені санкції.
Дізнатися більше про санкційні списки фізичних та юридичних осіб оборонно-промислового комплексу рф можна на порталі «Війна й санкції»: https://sanctions.nazk.gov.ua/.
Керівники оборонно-промислових підприємств рф, чия зброя вбиває Українців, досі не під санкціями
Керівники оборонно-промислових підприємств рф, чия зброя вбиває Українців, досі не під санкціями
Керівники оборонно-промислових підприємств рф, чия зброя вбиває Українців, досі не під санкціями