На відміну від інших європейських країн, в Україні ключовою проблемою в боротьбі з корупцією є не виявлення інформації про порушення, а притягнення осіб, які їх скоїли, до юридичної відповідальності. Про це Голова НАЗК Олександр Новіков зазначив в інтерв’ю Радіо НВ.
Від підкреслив, що мета НАЗК – вплинути на вирішення цього питання, зокрема завдяки впровадженню Антикорупційної стратегії на 2020-2024 роки.
«Моя мета на посаді Голови НАЗК, мета самого НАЗК – щоб ми могли вивести ці знання в юридичну площину, щоб людина несла відповідальність [за свої дії]», – зазначив Новіков.
Голова НАЗК також додав, що за умов початку впровадження Антикорупційної стратегії, перші зміни в цьому напрямку громадяни зможуть відчути через два роки. Суттєвих удосконалень можливо буде очікувати після виконання Антикорупційної стратегії – за чотири роки.
Переглянути запис інтерв’ю можливо за посиланням: https://youtu.be/7ECSERR-Yf4.
