НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
1665
роз'яснень
надано
98
приписів
внесено
1065
протоколів
складено
40
всього публічних викликів
щодо надання пояснень
Перевірка конфлікту інтересів

НАЗК та «Рух ЧЕСНО» підписали двосторонній меморандум. Головна мета – змінити політичну систему, аби вона працювала на суспільство

Посилання скопійовано
НАЗК та «Рух ЧЕСНО» підписали двосторонній меморандум. Головна мета – змінити політичну систему, аби вона працювала на суспільство

Національне агентство з питань питань запобігання корупції (НАЗК) та громадська організація «Рух ЧЕСНО» підписали меморандум, що дозволить посилити співпрацю організацій у створенні політичної системи, що працює в інтересах суспільства.

Зокрема, співпраця буде стосуватись контролю за фінансуванням політичних партій, використання коштів виборчих фондів та внесків, своєчасного подання звітів партій, удосконалення законодавства щодо запобігання політичній корупції, спільної просвітницької роботи для запобігання корупції та підвищення доброчесності.

«“Рух ЧЕСНО” вже давно працює над тим, аби партії працювали прозоріше і в перспективі представляли інтереси громадян, а не фінансово-промислових груп. Ми вдячні організації за допомогу під час створення Реєстру звітів політичних партій POLITDATA, який багато в чому перебрав практики порталу “Золото партій”, який робили “ЧЕСНО”. Впевнений, що цей меморандум допоможе ще більше зміцнити нашу співпрацю», — пояснив Голова НАЗК Олександр Новіков.

«Ми підписали меморандум із НАЗК, аби ще раз нагадати й суспільству, і народним депутатам, яку унікальну роль відіграє цей орган у боротьбі з політичною корупцією. НАЗК відповідає за антикорупційні реформи, зокрема за упрозорення фінансування партій. На жаль, парламентські партії прикрились ситуацією з COVID-19, і вже понад рік не звітують за використання коштів платників податків. «Рух ЧЕСНО» вкотре наголошує на важливості ролі НАЗК у забезпеченні контролю за фінансуванням партій. У нас з Агентством спільна ціль — боротьба з політичною корупцією» — розповіла Лідерка «Руху ЧЕСНО» Віта Думанська.

НАЗК продовжує розширювати мережу партнерів для реалізації спільних проєктів та ініціатив. Так, поміж організацій, з якими НАЗК уже співпрацює на підставі меморандуму Міністерство цифрової трансформації, Фонд державного майна, Центральна виборча комісія, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, «Канцелярська сотня», «Антикорупційний штаб» та lifecell.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

21 Жовтня 2021
Результати роботи НАЗК за напрямком запобігання політичній корупції за 9 місяців: у звітах виявлено ознаки 30 кримінальних правопорушень
20 Жовтня 2021
НАЗК направило до суду 10 адмінпротоколів за тиждень 
19 Жовтня 2021
Топ-3 сфери регулювання нормативно-правових актів, які були предметом антикорупційної експертизи НАЗК
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр