НАЗК запрошує для надання пояснень мера Чернівців, публічних службовців Луганської ОДА і Держгеокадастру та чотирьох керівників політичних партій

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує сім осіб для надання пояснень стосовно можливих порушень вимог Законів України «Про запобігання корупції» та «Про політичні партії в Україні».

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів запрошуються:

  • Сергій Руденко, колишній заступник начальника управління – начальник відділу інформаційно – організаційного, юридичного забезпечення та роботи з персоналом Управління екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації. Запрошується з 21 по 23 липня 2020 (повторно);
  • Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова. Запрошується з 14 по 16 липня 2020 (повторно);
  • Василь Якубець, колишній перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області. Запрошується з 21 по 23 липня 2020 (повторно).

Також щоб з’ясувати обставини можливих порушень порядку подання фінансової звітності для надання пояснень запрошуються такі керівники політичних партій:

  • Наталія Савченко, партія «Нова Україна». Запрошується на 13 липня;
  • Володимир Карплюк, партія «Нові обличчя». Запрошується на 13 липня;
  • Тетяна Яхеєва, партія «Україна соборна». Запрошується на 14 липня;
  • Анатолій Семинога, партія «Всеукраїнське об’єднання «Черкащани». Запрошується на 15 липня.

До публічного оприлюднення інформації ці особи також були запрошені офіційним листом НАЗК.

У разі наявності підстав буде складено протокол про адміністративні правопорушення. Нагадуємо, що неявка особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.