Голова НАЗК визначив сфери відповідальності для своїх заступників

Голова Національного агентства Олександр Новіков представив колективу НАЗК своїх заступників – Івана Преснякова та Романа Сухоставця.  

За словами Голови НАЗК, до сфери відповідальності Романа Сухоставця віднесено роботу підрозділів, які здійснюють перевірки декларацій та моніторинг способу життя, а також сферу запобігання політичній корупції.

Іван Пресняков відповідатиме за формування та координацію антикорупційної політики, моніторинг дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції.  

На фото (зліва направо):  Роман Сухоставець, Олександр Новіков, Іван Пресняков

Також Голова НАЗК представив керівника апарату Національного агентства – Ігоря Хохича, заступника керівника апарату – Ігоря Дробка, а також керівника Департаменту з питань запобігання політичній корупції Ганну Чорнуцьку.

Олександр Новіков заявив, що для завершення перезавантаження НАЗК буде затверджена нова структура апарату, а призначення на посади проходитиме на конкурсній основі.

«Люди, які опинилися в НАЗК завдяки практикам, з якими Агентство має боротися, звичайно, підуть. Усі, хто працює ефективно та самовіддано, зможуть зайняти відповідні посади в Національному агентстві. Вони отримають максимальні можливості для самореалізації», – заявив Голова НАЗК.

Додатково:

Роман Сухоставець має економічну та юридичну освіти.

У 2014-2015 роках служив у Збройних Силах України.

З 2015 року веде активну громадську діяльність у сфері захисту прав людини, антикорупційну діяльність.

У 2016 році обраний до Громадської ради доброчесності.

Брав експертну участь у багатьох національних та міжнародних заходах з питань судової реформи.

Іван Пресняков – антикорупційний експерт Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE).

Політолог за освітою, яку здобув в Києво-Могилянській Академії. Також навчався в Центрі соціальних студій при Інституті філософії та соціології Польської академії наук, де отримав ступінь магістра (MA degree with merit), спеціалізація «Суспільство та політика», диплом видано Університетом Ланкастера, Великобританія.

Працював у неурядових організаціях «Міжнародний центр перспективних досліджень», «Український інститут публічної політики»; проектах Програми розвитку ООН в Україні, в т.ч. у 2015-2017 роках був керівником проекту ПРООН в Україні «Прозорість та доброчесність публічного сектору в Україні».